فارس/باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای فصل آینده قصد دارد خریدهای بزرگی انجام دهد.
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای پر کردن جای خالی ستاره‌هایی که از این تیم کوچ کرده‌اند، دست روی بازیکنان سرشناس فوتبال اروپا گذاشته است. با جدایی قطعی ستارگانی مانند لیونل مسی و سرخیو راموس و همچنین خروج احتمالی نیمار از پاری‌سن‌ژرمن، تابستان پر سر و صدایی در انتظار فرانسوی‌ها خواهد بود.
روزنامه اکیپ خبر داده کریسیتوف گالتیه، سرمربی آبی و قرمزها هم به‌رغم کسب مقام قهرمانی در لیگ یک فرانسه، نتوانست تیمش را در لیگ قهرمانان اروپا به موفقیت برساند، در آستانه اخراج از این تیم قرار دارد و احتمالاً زوج ناگلزمن-هانری روی نیمکت پاریسی‌ها در فصل آینده خواهند نشست.
اکیپ می‌گوید یویلیان ناگلزمن، سرمربی پیشین بایرن مونیخ که تیمش پاری‌سن‌ژرمن را در اولین دور مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا کنار زد قرار است به عنوان سرمربی و تیری هانری، اسطوره باشگاه آرسنال و دستیار پیشین روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک هم به عنوان کمک او مشغول به کار شود.
تاکنون حضور میلان اشکرینیار مدافع ۲۸ ساله اهل کشور اسلواکی تیم اینتر در پاری‌سن‌ژرمن قطعی شده و او قرار است پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا که شامگاه ۲۰ خرداد در ورزشگاه آتاترک استانبول میان نراتزوی و منچسترسیتی برگزار می‌شود، راهی پاریس شود.
مارکو آسنسیو مهاجم کناری رئال مادرید مادرید هم به احتمال زیاد قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن نهایی و فصل آینده پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.

وبگاه گل نوشته برناردو سیلوا، هافبک-مهاجم پرتغالی تیم منچسترسیتی یکی از اهداف اصلی نقل و انتقالاتی پاری‌سن‌ژرمن است. مسائل مربوط به «بازی جوانمردانه مالی» باعث شد دست پاریسی‌ها از جذب او در تابستان گذشته کوتاه بماند اما حالا این مشکل برطرف شده است. از او به عنوان جانشین مسی در پاریس نام برده می‌شود.
رندال کونو موآنی، مهاجم ۲۴ ساله فرانوس تیم آینتراخت فرانکفورت آلمان هم برای پست شماره ۹ پاریسی‌ها در نظر گرفته شده است. با این حال او بازیکن ارزانی نیست و تیم آلمانی برچسب ۱۰۰ میلیون یورویی را روی نام او زده است.
پاریسی‌ها برای خط میانی خود هم روی مانوئل اوگارته، هافبک دفاعی پرتغالی تیم اسپورتنیگ لیسبون حساب باز کرده‌اند. چلسی هم علاقه‌مند به جذب این بازیکن ۲۲ ساله بود اما گفته می‌شود به دلیل قیمت ۶۰ میلیون یورویی او، آبی‌های لندن از جذب اوگارته منصرف شده‌اند و حالا پاری‌سن‌ژرمن تنها مشتری او است.
گل می‌گوید باشگاه متمول پایتخت فرانسه برای سر و سامان دادن به اوضاع ناگوار خط دفاعی خود به سراغ لوکاس هرناندز، ملی‌پوش فرانسوی تیم بایرن مونیخ رفته است. هرناندز ۲۷ ساله توانایی بازی در پست دفاع میانی و دفاع چپ را دارد و می‌تواند برای پاریسی‌ها چاره‌ساز باشد.
گفته شده برادران تورام هم در رادار پاریسی‌ها قرار گرفته‌اند. مارکوس که مهاجم تیم مونشن‌گلادباخ آلمان است، قراردادش با این تیم به پایان رسیده و بازیکن آزاد است. جذب چفرن هم که هافبک تیم نیس فرانسه است، خرج زیادی روی دست پاری‌سن‌ژرمن نخواهد گذاشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید