ورزش 3/سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به اطلاعات خوبی که دو تیم ژاپن و ایران از هم دارند، فردا بازی خیلی سختی خواهیم داشت.
 لیگ ملت‌های والیبال سال 2023 در گروه مردان از 16 خردادماه آغاز می‌شود و یکم مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید. تیم ملی والیبال ایران پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد.
بهروز عطایی بعد از تمرین تیم ملی والیبال ایران در سالن اصلی مسابقات اظهار کرد: خوشبختانه بازیکنان در سلامت کامل هستند و مصدومیت‌های جزئی هم که وجود داشت، از بین رفت. امروز یک تمرین خوب داشتیم تا برای بازی فردا آماده شویم.
وی ادامه داد: مسابقه سختی مقابل ژاپن خواهیم داشت. با توجه به اطلاعات خوبی که دو تیم از هم دارند و اینکه جزو قطب‌های قاره آسیا محسوب می‌شوند، دیدار خیلی سختی پیش رویمان است.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تصریح کرد: امیدوارم مسابقه خوبی باشد. تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا بهترین عملکرد را در طول بازی داشته باشیم. به این امید که مردم از این رقابت که گل سر سبد تقابل تیم‌های آسیایی است، لذت ببرند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و بازیکنان این آمادگی را دارند که از یک بازی سخت عبور کنند. از نظر سلامتی و وضعیت بدنی شرایط خوبی داریم و بقیه مسائل به شرایط بازی بستگی دارد. والیبال ورزش لحظه‌هاست و آمادگی ذهنی کمک می‌کند که ما به آن چیزی که مد نظرمان است، دست پیدا کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید