ورزش 3/ماریانو دیاز با "رویای" بازی در رئال مادرید خداحافظی کرد و با ابراز افتخار از اینکه هرگز تسلیم نشده، اطمینان داد که برخی از تصمیماتش "به خوبی درک نشده‌اند" و توضیحاتی را در آینده خواهد داد.
ماریانو دیاز در پیام خداحافظی از رئال مادرید نوشت: "هرگز نمی‌توانستم تصور کنم که این پسر اهل پریمیا، آن پسری که روز را با بوبو، بری، آلاجی، ادو یا ژاوی در میدان فوتبال بازی می‌کرد، در نهایت به این رویا برسد و آن را زندگی کند. مسیر آسانی نبود. اول تیم‌های پایه، سپس رویای تیم اول، تجربه در لیون و بازگشت. هرگز تسلیم نشو، برای رویاهایت بجنگ، هیچ چیز غیرممکن نیست. در بازی زندگی خود بجنگی حتی اگر در دقیقه 91 باشی. هرگز نمی‌دانی پاداش کی خواهد رسید."
ماریانو چند کلمه از رائول گونزالس را در مروری بر سال‌های حضورش در رئال مادرید به یاد آورد: "در روزهای بازگشتم چند کلمه زیبا از رائول را به یاد دارم. شروع پنج فصل حضورم در رئال بود، لحظات سخت و خیلی خوب. من از دقایقی که می‌خواستم لذت نبرده‌ام، اما سعی کرده‌ام در هر لمس توپ روحم را بدهم و غرورم را برای این تیم بشکنم. ‌می‌دانم که برخی از تصمیمات من به خوبی درک نشده‌اند. مطمئناً یک روز می‌توانم خودم را توضیح دهم، اما نه اکنون، اکنون زمان آن است که به آینده نگاه کنم. من می‌خواهم مرحله جدیدی را شروع کنم، با همه جاه‌طلبی‌ها در جهان."
در نهایت، او مفتخر بود که این موفقیت‌ها را با تمامی کارکنان باشگاه به اشتراک گذاشته است: "بازی با این هم‌تیمی‌ها و برای این هواداران باعث افتخار بود. من تا ابد از همه سپاسگزار خواهم بود: یک رویا را برآورده کردم و تسلیم نشدم. ماریانوی 10 ساله امروز بسیار به آن افتخار می‌کند."

 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید