ورزش 3/کاسمیرو تابستان گذشته با قراردادی 70 میلیون پوندی از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوست.
اولین فصل او در این باشگاه باعث شد که تیم اریک تن هاخ پس از کسب مقام سوم در لیگ برتر، جام اتحادیه را بالای سر ببرد و در فینال جام حذفی روز شنبه 2-1 مغلوب منچسترسیتی شد.
کاسمیرو در پستی اینستاگرامی از هواداران باشگاه به خاطر حمایتی که در این فصل نشان دادند تشکر کرد، اما تاکید کرد که در فصل 2023-2024 انتظار بیشتری از تیمش دارد.
او نوشت:"از همه شما برای این اولین فصل عالی و مهمتر از همه از محبت شما نسبت به خانواده و من متشکرم. احساس می‌کنم در خانه خودم هستم. من حرف‌های شما را خواندم و می‌شنوم که همه می گویند منچستریونایتد بازگشته است، اما این تنها آغاز سفر ماست. عظمت این باشگاه و این نشان باید ما را مجبور کند که بیشتر از خودمان بخواهیم. خیلی بیشتر. اینجا شکست پذیرفتنی نیست و دوران شکوه باید برگردد. برای آن آمده‌ام. بیا یونایتد!!"
کاسمیرو این فصل با منچستریونایتد 53 بازی در تمام رقابت‌ها انجام داد و 7 بار گلزنی کرد و 7 پاس گل داد.
یونایتد در این فصل، پس از اینکه فصل پیش رتبه ششم را در لیگ به دست آورد، زیر نظر اریک تن هاخ، نشانه‌های زیادی از پیشرفت نشان داد.

انتظار می‌رود شیاطین سرخ برای بازگشت به لیگ قهرمانان فصل آینده خرج زیادی کنند. هری کین، میسون مانت و دکلان رایس، ملی پوشان انگلیسی، همگی با انتقال تابستانی به اولدترافورد مرتبط هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید