ورزش 3/ تیم‌های هامبورگ و اشتوتگارت از ساعت 22:30 روز دوشنبه برگزار کننده دیدار برگشت پلی‌آف حضور در بوندس لیگا 24-2023 بودند. اشتوتگارت که بازی رفت را 3-0 برده بود امشب هم به پیروزی 3-1 دست یافت تا بقا در بوندس لیگا را جشن بگیرد.
هامبورگ که 5 سال پیش به بوندس لیگا 2 سقوط کرد هفته گذشته فاصله‌ای تا صعود مستقیم به بوندس لیگا نداشت. این تیم که با رتبه سوم وارد هفته پایانی شده بود با یک گل از سد ساندوسن گذشت تا با توجه به شکست 2-1 هایدن‌هایم مقابل رگنزبرگ با هوادارانش جشن قهرمانی بگیرد. هایدن‌هایم اما با رقم زدن یک کامبک باورنکردنی در دقایق 3+90 و 9+90 دو گل زد و به پیروزی 3-2 دست یافت تا جشن هامبورگ نیمه تمام بماند و این تیم برای صعود دل به پلی آف ببندد.
اشتوتگارت حریف هامبورگ در پلی آف بود؛ تیمی که بالاتر از هرتابرلین و شالکه در رده شانزدهم بوندس لیگا قرار گرفت تا از سقوط مستقیم فرار کرده و شانس بقای خود را در پلی آف جست و جو کند.
دیدار برگشت دو تیم مثل دیدار رفت با برتری کامل اشتوتگارت همراه بود. سانی کیتل تنها 6 دقیقه بعد از شروع بازی برای هامبورگ گل زد تا هواداران میزبان را به یک کامبک شیرین امیدوار کند اما این اولین و آخرین گل هامبورگ بود و اشتوتگارت در ادامه 3 گل زد تا با برتری 6-1 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به عنوان تیم آخر فصل آینده بوندس لیگا معرفی شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید