ورزش 3/آنتونیو کاسانو که طی هفته‌های اخیر به خاطر اظهارات جنجالی‌اش در مورد ژوزه مورینیو، سرمربی رم و آئوریلو دی لورنتیس، رئیس ناپولی مورد توجه قرار گرفته، در صحبت‌های جدید خود مالکان آمریکایی میلان را به خاطر اختلاف با پائولو مالدینی مورد نقد شدید قرار داد.
ساعاتی پیش اعلام شد که جلسه پائولو مالدینی، اسطوره و مدیر ورزشی میلان با جری کاردیناله، از مالکان این باشگاه، با تنش‌هایی همراه بوده که می‌تواند به جدایی او از جمع روسونری‌ها منجر شود.
آنتونیو کاسانو در گفت‌وگو با بو بو تی وی در مورد این اتفاق و احتمال جدایی مالدینی از میلان گفت: "مالدینی کار خارق‌العاده‌ای در میلان انجام داده است در حالی که کاردیناله مرا یاد پالوتا (مالک سابق رم که جدایی پرتعداد ستاره‌ها در دوران او باعث نارضایتی هواداران شده بود.) می‌اندازد. او فقط بلد است عکس یادگاری بگیرد و سناریو درست کند در حالی که مالدینی آنجا شایسته احترام است.
ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه رم در ادامه صحبت‌های خود بدون هیچ ابایی از مالکان باشگاه میلان انتقاد کرد: "این آمریکایی‌ها بدون اینکه چیزی از فوتبال بفهمند اینجا هستند. امیدوارم مالدینی آنها را به جهنم بفرستد یا اگر از شرایط خود در آنجا راضی نیست جدا شود و راه جدیدی برای خود درست کند و مالکان میلان نیز باید با این اتفاق کنار بیایند."

 

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید