ورزش 3/ لالیگا بالاخره با ثبت قرارداد گاوی موافقت کرد و بارسا رسما قرارداد این هافبک جوان اسپانیایی را به ثبت رساند.
بارسلونا چند روز خوب را پشت سر می‌گذارد. ابتدا اعلام شد که بسته پیشنهادی مالی بارسا توسط لالیگا پذیرفته شده و این به معنای برداشته شدن بزرگترین مانع بر سر راه بازگشت لیونل مسی بود. اما امروز خبر خوب دیگری به بارسا رسید: ثبت رسمی قرارداد گاوی.


رادیو کوپه اعلام کرد شعبه پانزده دادگاه شهر بارسلون به فرجام‌خواهی بارسا رای مثبت داد. در اوایل سال جاری میلادی لالیگا قرارداد گاوی با بارسلونا را لغو کرد و باشگاه علیه این تصمیم به دادگاه شکایت کرد. لالیگا تا امروز با ثبت قرارداد ستاره جوان بارسا مخالفت می‌کرد، ولی حکم امروز دادگاه به این معنی است که دیگر مشکلی برای ثبت رسمی قرارداد او وجود ندارد.
مخالفت لالیگا با ثبت قرارداد لالیگا برای بارسلونا ناراحت‌کننده بود، چرا که در صورت ثبت نشدن این قرارداد، گاوی با شروع تابستان بازیکن آزاد حساب می‌شد و می‌توانست بارسا را ترک کند.
بارسلونا در ماه ژانویه با شکایت به دادگاه موفق شد گاوی را در لالیگا در اختیار داشته باشد، اما بعد از آن لالیگا با شکایت علیه بارسا مانع از ثبت قرارداد او شد. با توجه به حکمی که امروز صادر شد خیال بارسا از بابت حفظ این هافبک جوان راحت شد. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید