ورزش 3/ جلسه امروز عبدالله ویسی و مدیریت باشگاه صنعت نفت آبادان بی‌نتیجه ماند.
در شرایطی که صنعت نفت شرایط بسیار دشواری برای بقا در لیگ برتر داشت، عبدالله ویسی در‌ هفته‌های پایانی هدایت این تیم را بر عهده گرفت و با کسب امتیازات لازم به شکل معجزه‌آسایی موفق شد این تیم را در سطح اول فوتبال کشور حفظ کند.
عملکرد خوب ویسی باعث شد مدیریت باشگاه صنعت نفت و هواداران فوتبال آبادان تمایل زیادی به ادامه همکاری با این سرمربی موفق داشته باشند، اما ویسی از همان ابتدا اعلام کرد تنها در شرایطی به همکاری با این باشگاه ادامه خواهد داد که با اختصاص بودجه‌ای مناسب، تیمش را برای کسب رتبه‌های بالای جدول ببندد.
در حالی که باشگاه صنعت نفت در شرایطی بحرانی به سر می‌برد، امروز عبدالله ویسی و مدیریت این باشگاه جلسه‌ای درباره ادامه همکاری با یکدیگر برگزار کردند تا در این جلسه آینده طرفین مشخص شود، اما به نظر این جلسه هم به نتیجه‌ای نرسیده است.
عبدالله ویسی پس از این جلسه به خبرنگار ما گفت: هنوز اعضای هیئت مدیره و شرایط باشگاه مشخص نیست و من به جلسه رفتم که خداحافظی کنم، اما آقای رحمانی من را منصرف کردند و قرار است به خاطر آبادان و مردم آبادان چند روز دیگر منتظر بمانم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.
او درباره زمان جلسه بعدی خود با مدیریت باشگاه عنوان کرد: فعلا تصمیم بر این شد که من یک چند روز به مسافرت بروم و پس از آن با مشخص شدن اعضای هیئت مدیره، تصمیم نهایی اتخاذ شود. من فعلا به خاطر مردم آبادان منتظر می‌مانم و واقعا با تمام وجود دوست دارم با این تیم ادامه بدهم و اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم. من دوست دارم همان شادی‌ای که برای بقا دیدم، برای اتفاقات زیباتر ببینم.

وی در پاسخ به اینکه آیا موضوع بودجه باشگاه هم در جلسه امروز مدنظر او قرار داشت، گفت: جدا از این مسائل، ما هنوز هیئت مدیره نداریم و همه استعفا داده‌اند. مدیرعامل نشسته و تکلیف خودش را نمی‌داند، من تکلیف خودم را نمی‌دانم، بازیکن تکلیف خودش را نمی‌داند و حتی شهر هم تکلیف خودش را نمی‌داند. من فقط از مسئولان خواهش می‌کنم که سریع‌تر تصمیم‌گیری کنند.
ویسی در پایان با تشکر از هواداران صنعت نفت گفت: من همین الان از لیگ برتر و لیگ یک پیشنهاد دارم، اما به خاطر شهر و مردم منتظر می‌مانم و امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانیم کنار یکدیگر موفقیت‌‌های بزرگتری کسب کنیم. مردم آبادان عاشق تیم‌شان هستند و به من هم لطف دارند و من هم دوست دارم در کنار یکدیگر ادامه بدهیم و صحنه‌هایی زیبایی را ببینیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید