ورزش 3/ کریم بنزما بعد از جدایی رسمی از رئال مادرید ساعتی پیش با الاتحاد قرارداد بست تا بعد از کریستیانو رونالدو به دومین بازیکن بزرگ فوتبال عربستان تبدیل شود.
بنزما در مورد جدایی از رئال بعد از 14 سال و حضور در الاتحاد که چالشی بسیار متفاوت خواهد بود گفت: "این یک چالش و سبک زندگی جدید است که برای شروع آن لحظه شماری می کنم و نمی توانم منتظر بمانم شروع تمرینات بمانم."
با حضور بنزما در الاتحاد، رونالدو در النصر و چندین بازیکن سرشناس در دیگر تیم های فوتبال عربستان، لیگ این کشور به لیگ پرستاره ای در آسیا تبدیل شده است. ستاره فرانسوی در مورد کیفیت لیگ عربستان در چنین شرایطی گفت: "لیگ عربستان، لیگ خوبی است که بازیکنان خوب زیادی در آن حضور دارند."
او با اشاره به حضور هم تیمی سابقش در النصر عربستان گفت: "کریستیانو رونالدو در حال حاضر اینجاست. او دوست من است و در این مدت نشان داده که فوتبال عربستان در حال پیشرفت کردن است."
کریم بنزما در دوران حضورش در رئال به هر افتخاری که یک بازیکن می توانست کسب کند رسید و حالا می خواهد در آسیا نیز همین کار را ادامه دهد: "من اینجا هستم تا مثل اروپا برنده به قهرمانی های مختلف برسم. برای این کار تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت. می خواهم گل های بیشتری بزنم و استعدادم را نشان دهم. هدفم درخشش و جلب رضایت هواداران، باشگاه و رئیس باشگاه است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید