تسنیم/مربی بهترین تنیسور جهان گفت کارلوس آلکاراس معتقد است توانایی شکست دادن جوکوویچ را دارد.
به نقل از سایت تنیس جهان، خوان کارلوس فررو مربی کارلوس آلکاراس (نفر نخست رنکینگ جهانی) از نحوه آماده‌سازی او برای مسابقه نیمه نهایی رولان گاروس 2023 با نواک جوکوویچ صحبت کرد.
فررو در این مورد اظهار داشت: ما نواک را خوب می‌شناسیم و سعی می‌کنیم از نظر موقعیت‌های تاکتیکی مختلف برای مسابقه آماده شویم. شاید شرایطی که در طول مسابقه به وجود می‌آید، سخت باشد. ما همچنین باید بحث کنیم که اگر بازی به خوبی روزهای قبل نباشد، چه حالتی باید داشته باشد و جزئیاتی از این دست، اما فکر می‌کنم کارلوس کاملاً آماده است. او می‌خواهد یک مسابقه داشته باشد و من نمی‌توانم جزئیات کوچک را به شما بگویم.
این مربی اسپانیایی افزود: آلکاراس می‌خواهد این کار را انجام دهد، البته ما می‌دانیم که نواک تمام تلاشش را خواهد کرد. او 22 بار قهرمان گرنداسلم شده است. فکر می‌کنم او تا آخرین توپ می‌جنگد و مانند ما برای مسابقه آماده می‌شود. بنابراین ما انتظار یک بازی واقعاً سرسخت و برابر را داریم. همانطور که گفتم کارلوس به خودش ایمان زیادی دارد و معتقد است که می‌تواند نواک را شکست دهد. من فکر می‌کنم هر دو سطح شگفت‌انگیزی دارند.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید