ورزش 3/کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر، در یک مصاحبه اعلام کرد قصد دارد 2 یا 3 سال دیگر فوتبال بازی کرده و سپس بازنشسته شود.
کریستیانو رونالدو که چند روز پیش در یک مصاحبه گفت از شرایط خود در باشگاه النصر و فوتبال عربستان راضی است و به حضور در این تیم ادامه خواهد داد امروز اعلام کرد تمایل دارد 2 یا 3 سال دیگر به فوتبال بازی کردن ادامه داده و سپس بازنشسته شود.
کریستیانو در این مصاحبه گفت:" بعد از بازنشستگی دوست دارم یک مدت کاملا از فوتبال دور باشم و هیچ فعالیتی که ربطی به فوتبال داشته باشد انجام ندهم. بعضی کارها الان در ذهنم هست ولی ترجیح می‌دهم فعلا درباره‌شان صحبت نکنم. دوست دارم دو یا سه سال دیگر فوتبال بازی کنم".
رونالدو در ادامه صحبتهایش گفت: " هیچکس کامل نیست و همه ما در زندگی شکست‌هایی داشته‌ایم. همه ما گاهی دچار شک شده‌ایم ولی مهم این است که وقتی دچار یاس و ناامیدی می‌شویم از زمین بلند شویم، فارغ از اینکه با چه مشکلاتی روبرو هستیم. بگذارید برایتان یک خاطره بگویم: وقتی به رئال مادرید رفته بودیم در تور پیش‌فصل در آمریکا مقابل چلسی گل زدم و خیلی شدید خوشحالی کردم. اگر بپرسید چرا در یک بازی غیررسمی اینقدر خوشحالی کردی، جوابم این است که واقعا دلیل خاصی نداشت. اهمیت دادن به موفقیت حتی اگر کوچک باشد برای من اتفاقی طبیعی است".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید