ورزش 3/بعد از اینکه اعلام شد لیونل مسی اینتر میامی را به عنوان تیم آینده خود انتخاب کرده توجهات به سمت این تیم امریکایی جلب شد. به گزارش Tys Sports این تنها جاه‌طلبی اینتر میامی نیست و این باشگاه سرخیو بوسکتس، جوردی آلبا و لوئیس سوارز را نیز در لیست خرید خود دارد.

در این گزارش آمده است که دیوید بکام، ستاره سابق منچستریونایتد و رئال مادرید قصد دارد تا تیمی حول محور لیونل مسی بسازد. او قصد دارد ابزارهای مورد نیاز ستاره آرژانتینی را از میان هم تیمی های سابق این بازیکن در بارسلونا انتخاب کرده و تیمی رویایی در MLS تشکیل دهد.

جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس مشکلی برای پیوستن به اینتر میامی ندارند. آنها در پایان فصل جاری به کار خود در جمع آبی اناری‌ها خاتمه دادند. لوئیس سوارز هم که در سال 2020 نوکمپ را به مقصد اتلتیکو مادرید ترک کرده بود در حال حاضر پیراهن گرمیوی برزیل را به تن دارد و احتمالا حاضر است برای هم تیمی شدن دوباره با مسی راهی امریکا شود.

جورج ماس، مالک باشگاه اینتر میامی ساعتی پیش با انتشار یک توئیت انتقال لیونل مسی را نهایی دانست. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم این باشگاه در ادامه پروژه پرهیجان خود تا چه اندازه موفق بوده و چند نفر از لیست بازیکنان یاد شده را جذب خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید