ورزش 3/مراسم معرفی کریم بنزما، خرید جدید الاتحاد در ورزشگاه خانگی این تیم در شهر جده برگزار شد. جایی که فوق ستاره فرانسوی از اهدافش برای قهرمانی با تیم سعودی در مسابقات پیش رو خبر داد.
از ساعت‌ها قبل از شروع مراسم، هواداران الاتحاد در استادیوم الجوهرة حضور پیدا کردند و در دقایق نزدیک به آغاز مراسم، سکوهای ورزشگاه خانگی الاتحاد در شهر جده پر شد و همه چیز برای حضور بنزما روی صحنه آماده بود.
در لحظه حضور ستاره فرانسوی در دهانه ورودی ورزشگاه، تمام نورافکن‌های ورزشگاه خاموش شدند و بنزما در میان تشویق و رقص نور هواداران به سمت جایگاه رفت. 60 هزار هوادار این تیم در ورزشگاه حاضر شدند تا مراسم معارفه خرید بزرگ خود را مشاهده کنند. 
پس از حضور بنزما در محل تعیین شده، او جایزه بالن دُر یا مرد سال فوتبال جهان را از دست انمار الحائلی دریافت کرد و در میان تشویق شدید هواداران الاتحاد، آن را بالای سر برد. 

بنزما که با پیراهن شماره 9 الاتحاد در مراسم معارفه حضور پیدا کرده بود، در صحبت‌های کوتاهی اعلام کرد که از حضور در تیم جدید خود خوشحال است و آرزو کرد که با الاتحاد، عناوین زیادی را به دست آورده و باعث خوشحالی اوست که در میان بهترین هواداران حاضر است.

بنزما گفت: درود بر شما. امیدوارم تا جایی که می‌توانیم، الاتحاد را پیش ببریم. من الاتحاد را انتخاب کردم چون تیم بزرگی است، تیم قهرمانی است و به خاطر اینکه هواداران فوق‌العاده‌ای دارد. من تمام تلاشم را برای دستیابی به دستاوردها و قهرمانی‌ها انجام خواهم داد.
او سپس به سمت هواداران رفت و سپس توپ‌هایی که در نقاط مختلف ورزشگاه تعبیه شده بود را امضا کرد و آنها را به سمت طرفداران الاتحاد شوت کرد. در لحظه‌ای که بنزما شال گردن تیم جدید خود را از زمین برداشت و به دور گردن انداخت، با تشویق شدید هواداران مواجه شد. 
بنزما در ادامه به تمامی جایگاه‌های هواداران رفت و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. ستاره فرانسوی الاتحاد در ادامه با در دست داشتن تلفن همراه، به گرفتن ویدیوی سلفی با طرفداران حاضر در ورزشگاه مشغول شد. 

در ادامه و پیش از آنکه بنزما ورزشگاه را ترک کند، در صحبت‌های دیگری اظهار داشت: از شما بابت حضور در اینجا تشکر می‌کنم. بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره گلزنی در اینجا (اشاره به زمین استادیوم الجوهرة) هستم تا شما را خوشحال کنم. 
برخلاف مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در النصر، معرفی بنزما به هواداران الاتحاد زمان بسیار کمتری برد و ستاره فرانسوی پس از صحبت‌های کوتاه و پاسخ به ابراز احساسات هواداران، راهی رختکن شد و هواداران نیز بلافاصله ورزشگاه را ترک کردند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید