ورزش 3/  منچستریونایتد در نظر دارد میسون گرینوود را به صورت قرضی برای کل فصل آینده به باشگاه دیگری منتقل کند. 
تحقیقات داخلی باشگاه در مورد این مهاجم، که با اتهامات مربوط به اقدام به تجاوز، کنترل و رفتار اجباری و حمله به نامزدش در ماه فوریه دستگیر شد، همچنان ادامه دارد. 
با این حال، دیلی میل گزارش می‌دهد که مقامات باشگاه به دنبال حرکتی هستند که این بازیکن 21 ساله را تا یک سال در خارج از کشور ببینند. تصور می شود ایتالیا، اسپانیا و ترکیه سه گزینه برای آینده این بازیکن باشند. 
گفته می‌شود یونایتد تحقیقات خود را در مورد گرینوود- که دو سال از قرارداد هفتگی 75 هزار پوندی‌اش باقی مانده - پس از پایان فصل اخیر لیگ برتر انگلیس، افزایش داده است. 
آنها می توانند تصمیم بگیرند که قرارداد این بازیکن را فسخ کنند یا می توانند بررسی را تکمیل کنند و او را به خارج از کشور بفرستند تا اینگونه بیشتر درباره آینده او تصمیم بگیرند.
چنین اقدامی همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد تا واکنش عمومی را همراه با سطح سلامت روانی و عملکرد گرین‌وود بسنجند. 

گرینوود که سابقه بازی در تیم ملی انگلیس را دارد، زمانی که این اتهامات برای اولین بار در ژانویه سال گذشته مطرح شد، توسط یونایتد تعلیق شد و همچنان از تمرین و مسابقات خارج است. 
همچنین این احتمال وجود دارد که بازیکن پرورش یافته در آکادمی منچستریونایتد به یک باشگاه دیگر در لیگ برتری برود. در حالی که یونایتد پیشنهاداتی از ترکیه داشته، گرینوود ممکن است ترجیح دهد در سطح بالاتری بازی کند. به این ترتیب، انتقال به ایتالیا یا اسپانیا می تواند گزینه بهتری باشد. 
با این حال، استفاده از گرینوود ممکن است برای برخی باشگاه‌ها و حامیان مالی آن‌ها مشکل ایجاد کند. کسانی که از این وضعیت آگاه هستند می گویند انتقال به یک باشگاه آمریکایی مانند میلان ممکن است، دشوار باشد. 
همچنین باید توافقی در مورد دستمزد وجود داشته باشد. گرینوود در طول این فرآیند دستمزد کاملش را دریافت کرده است. 
وضعیت یک وضعیت پیچیده است. یونایتد نسبت به دیدگاه های رختکن تیم های مردان و زنان خود محتاط است. همچنین این ماجرا با واگذاری مالکیت باشگاه پیچیده‌تر هم شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید