ورزش 3/ متئو دارمیان، مدافع اینتر گفت سیتی را از زمان حضورش در منچستریونایتد خوب می‌شناسد و می‌داند چه مسابقه سختی در پیش دارند.
اینتر فردا در مسابقه‌ای بسیار دشوار در فینال لیگ قهرمانان با سیتی روبه‌رو خواهد شد. دارمیان، مدافع نراتزوری که سابقه رویارویی با سیتی را در دوره بازی برای یونایتد دارد، گفت باید تقریباً کامل باشند تا بتوانند این تیم را ببرند.
بازی خاص
تک‌تک ما افتخار می‌کنیم که اینجا هستیم و در فینال لیگ قهرمانان بازی می‌کنیم. برای همه ما بازی خاصی خواهد بود. برای این مسابقه خیلی خوب آماده شده‌ایم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.
منچسترسیتی
فردا بازی سختی خواهیم داشت چون کیفیت منچسترسیتی و بازیکنانش را می‌دانیم. باید آماده باشیم و حواس‌مان جمع باشد. من آن‌ها را می‌شناسم، وقتی در منچستریونایتد بودم، با آن‌ها روبه‌رو شده‌ام. باید تقریباً کامل باشیم. سعی می‌کنیم سبک بازی خودمان را پیاده کنیم. بعد دیگر به از خودگذشتگی و دل و جرأت نیاز است. هر کاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم تا جام را ببریم.

تصمیم درست
برای چنین مسابقه مهمی، احساسات مختلفی داریم. از نظر روحی و روانی و فیزیکی در شرایط خوبی هستیم؛ ولی باید این را فردا نشان دهیم. ما قابلیت‌های آن‌ها را می‌دانیم و باید در مراحل مختلف مسابقه، درست تصمیم بگیریم.
بازیکنان بومی
برای ما مهم است که چند بازیکن ایتالیایی داریم که با دیگران که از همه نوع ملیتی هستند، ترکیب می‌شوند. ما از حضور در کنار همدیگر لذت می‌بریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید