ورزش 3/ بازیکنان اینترمیلان دقایقی پیش وارد ورزشگاه آتاترک، محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان شده و در آستانه این بازی تمرین کردند.
ورزشگاه آتاترک در شهر استانبول ترکیه فرداشب میزبان بزرگ‌ترین مسابقه فوتبال باشگاهی در اروپا است: فینال لیگ قهرمانان.
دیداری که امسال بین منچسترسیتی و اینتر برگزار خواهد شد. دو تیم چند ساعتی است که وارد شهر استانبول شده‌اند. امروز بعد از ظهر سرمربی و بازیکنان اینتر در نشست خبری‌ای که به‌مناسبت این مسابقه در استانبول برگزار شده بود، شرکت کرده و به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند.
در پایان نشست خبری با هدایت سیمونه اینزاگی و کادر مربی‌گری نراتزوری، بازیکنان این تیم وارد چمن ورزشگاه آتاترک شدند و به‌مدت یک ساعت به تمرین پرداختند.


اونانا، دروازه‌بان اینتر، در جریان این تمرین مورد توجه خبرنگاران قرار گرفت. او با روحیه‌ای بالا به‌همراه مربیان دروازه‌بانی اینتر فعالیت می‌کرد و تحرک بالای او و خنده‌هایش نشان می‌داد برای حضور در فینال روحیه بالایی دارد. باید دید آیا اونانا فردا می‌تواند مانع از گلزنی ارلینگ هالند و دیگر ستاره‌های منچسترسیتی بشود؟


خبرنگارانی که در حاشیه چمن ورزشگاه آتاترک حضور داشتند، سعی می‌کردند از نحوه تمرین‌های اینتر ترکیب اصلی این تیم را حدس بزنند. سیمونه اینزاگی بخش عمده این تمرین را با آرامش دنبال کرد و مشغول تماشای دقیق حرکات بازیکنانش بود.

ستاره‌های اینتر ابتدا زیر نظر مربیان بدنسازی تیم به گرم‌‌کردن پرداختند و سپس مشغول به تمرین با توپ شدند. در نهایت مدتی از تمرین هم به مرور پاس‌های سریع، شبیه‌سازی پرسینگ و برخی حرکات تاکتیکی گذشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید