ورزش 3/ روزنامه عکاظ مدعی شد که رئیس باشگاه الاهلی عربستان تا ساعاتی دیگر با ژوزه مورینیو دیدار می‌کند.
این روزها فوتبال عربستان و اخبار نقل و انتقالاتی این کشور به شدت در کانون توجهات قرار گرفته است. پس از پیوستن کریم بنزما به الاتحاد و احتمال بالای حضور انگولو کانته در این تیم، حالا سعودی‌ها به سراغ یکی از بزرگترین مربیان تاریخ فوتبال رفته اند.
آنگونه که روزنامه عکاظ خبر داده است، ژوزه مورینیو هدف بعدی سعودی‌هاست. عکاظ که به انتشار اخبار موثق در فوتبال عربستان معروف است، مدعی شد که ولید معاذ، رئیس باشگاه الاهلی تا ساعاتی دیگر و در لندن، با ژوزه مورینیو دیدار خواهد کرد.
الاهلی که یکی از تیم‌های ریشه‌دار سعودی است، دو فصل پیش به رقابت‌های دسته یک سقوط کرد. این تیم فصل قبل توانست با قهرمانی در رقابت‌های موسوم به لیگ زرد، به سطح حرفه‌ای و نخست لیگ عربستان بازگردد و حالا در پی تقویت تیم خود است.
ولید معاذ، رئیس این باشگاه نیز که این روزها در لندن به سر می‌برد، پیش از این و برای جذب ریاض محرز، با مدیران منچستر سیتی و مدیر برنامه‌های این بازیکن وارد مذاکره شده بود.
همچنین در ساعات گذشته از سرخیو راموس و لوکا مودریچ به عنوان دیگر گزینه‌های تابستانی الاهلی یاد شده بود. باید دید که این تیم عربستانی تا چه اندازه در جذب بازیکنان مورد نظر خود و البته ژوزه مورینیو موفق عمل خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید