ورزش 3/امشب فینال لیگ قهرمانان بین اینتر و منچسترسیتی در استانبول برگزار خواهد شد و بسیاری شانس قهرمانی سیتی را بیشتر می‌دانند. اینتر سابقه سه قهرمانی در این رقابت‌ها را دارد ولی سیتی تاکنون موفق به فتح لیگ قهرمانان نشده است. نراتزوری در حالی به فینال رسید که در مقطعی از فصل شایعات برکناری سیمونه اینزاگی شنیده می‌شد.

آندره‌آ استراماچونی، مربی سابق اینتر که مدتی هم هدایت استقلال را برعهده داشت، در مورد فینال امشب به توتو مرکاتو گفت: «لحظه بزرگی برای اینتر و فوتبال ایتالیاست. ایتالیا در دوره سختی به فینال لیگ قهرمانان برگشته است. ما دو دوره متوالی است که موفق به صعود به جام جهانی نمی‌شویم و در چنین شرایطی حضور اینتر در فینال واقعا ارزشمند است.»
استرا ادامه داد: «امشب مهم‌ترین بازی فوتبال باشگاهی را شاهد خواهیم بود و همه می‌دانیم که اینتر مقابل قوی‌ترین تیم جهان بازی می‌کند. اینتر با اتوبوس و منچسترسیتی با سفینه فضایی می‌آید، اما ما ایتالیایی‌ها همیشه مقابل تیم‌های قدرتمند شرافتمندانه بازی کرده‌ایم.»

انتقادات زیاد از سیمونه اینزاگی: «من برای سیمونه خوشحالم و این را شخصا به او گفتم. چیزهای بد زیادی در مورد او گفته بودند ولی او لایق آن همه انتقاد غیرمنصفانه نبود. نشستن روی نیمکت اینتر و هدایت این تیم کار دشواری است و خوشحالم که اینزاگی با رساندن اینتر به فینال، شایستگی‌هایش را اثبات کرد.»

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید