ورزش 3/مادر یک دختر که کمتر از سن قانونی دارد روز 6 سپتامبر (15 روز پیش) با مراجعه به پلیس اسپانیا علیه چهار بازیکن آکادمی رئال مادرید شکایت کرد و آنها را به رسوایی اخلاقی متهم کرد. گفته می‌شود این بازیکن‌ها در زمان حضور در جزایر قناری مرتکب جرم شده‌اند.
چهار بازیکن جوان که گفته می‌شود در انتشار ویدئویی با محتوای جنسی یک دختر زیر سن قانونی دست داشته‌اند، امروز توسط دادگاه تحقیقاتی شماره 3 سن بارتولوم د تیراخانا متهم شدند. بازیکنان قرار است در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) در دادگاه شهادت بدهند.
قاضی خولیو وود چند روز قبل از دادگاه، اظهارات قربانی و یک شاهد را خواهد شنید. علاوه بر این، قرار شده گوشی های همراه این بازیکنان تا زمان اولین جلسه دادگاه در اختیار پلیس باشد و اطلاعاتشان تخلیه شود.
این بازیکنان در 14 سپتامبر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. دستگیری در والدبباس توسط گارد مدنی و زمانی که بازیکنان در حال آماده شدن برای انجام تمرین با بقیه هم تیمی های خود بودند، رخ داد.
وقایعی که آنها به خاطر آنها دستگیر شدند در ماه ژوئن رخ داد، اگرچه مادر قربانی اظهار داشته که تا دو هفته پیش از آن تصاویر و انتشار آنها بی اطلاع بوده است.
رئال مادرید به محض انتشار این خبر بیانیه ای صادر کرد و اعلام کرد که باشگاه تدابیر لازم برای همکاری با گارد مدنی را اتخاذ خواهد کرد.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید