ورزش 3/بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، از وضعیت بد مالی باشگاه خبر داده و ضمن بیان اینکه "سرخورده و ناامید" شده اند، اعلام کردند که این باشگاه "آدم بزرگ می خواهد".
 آرامش نسبی که پس از صحبت های جواد نکونام در برنامه فوتبال برتر به واسطه تعطیلات لیگ و عدم برگزاری بازی های استقلال به وجود آمده بود، پنج شنبه شب، یک بار دیگر خراشیده شد و بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، رسما اعلام کردند که از این وضعیت ناامید و سرخورده هستند.
مشکلات مالی استقلال نه تنها قصدی برای تمام شدن ندارد بلکه روز به روز افزایش پیدا می کند و آبی ها هنوز نتوانسته اند مطالبات فصل قبل خود را دریافت کنند و هیچ مبلغی نیز از قرارداد فصل جدید به حساب آنها واریز نشده و وعده های تیم مدیریتی نیز تاکنون در حد همان وعده مانده است.
تمام این مسائل دست به دست هم داده تا بازیکنان استقلال با انتشار یک استوری مشترک، نسبت به وضعیت موجود اعتراض کرده و با اعلام اینکه استقلال "آدم بزرگ می خواهد" شمشیر را برای مدیریت، از رو ببندند.
به نظر می رسد در طی مدت زمان مدیریت علی خطیر، گرهی از مشکلات استقلال باز نشده که پس از 72 روز از انتخاب وی به عنوان مدیرعامل باشگاه، بازیکنان و کادرفنی همچنان از شرایط ناراضی بوده و مدعی هستند قدمی در راه حل مشکلات برداشته نشده است.

در متن استوری بازیکنان استقلال آمده است:
«سلام به هواداران فهیم استقلال 
شرایط بحرانی، وعده های پوچ و تو خالی، عدم جذب اسپانسر، پرداخت نشدن 30 تا 40 درصد از مطالبات فصل گذشته، واریز نشدن ریالی از قرارداد فصل جدید، عدم تعامل و احترام به مجموعه تیم، بی توجهی نسبت به مشکلات بازیکنان، انتشار اخبار جهت دار در فضای مجازی و رسانه و انواع و اقسام مشکلات ما را کاملا ناامید و سرخورده کرده است.
به احترام هواداران و نام استقلال، مدتی چشم روی مسایل زیادی بستیم، ولی این میزان از بی توجهی و بی اعتنایی نوبر است.
تلاش کردیم در جلسه با مدیریت باشگاه مشکلات را مطرح و حل کنیم، اما درخواست مان برای جلسه رد شد. آنجا بود که فهمیدیم گوش شنوایی وجود ندارد و باید حرفمان را با شما بزنیم.
در استقلال ما هر روز یک وعده پوچ و توخالی می شنویم. قرار بود تا قبل از روز دهم شهریورماه، طلب فصل گذشته تسویه شود اما این هم از جنس همان وعده ها بود. سه ماه گذشته نه خبری از پول است و نه اسپانسر...
تا تکلیف مان روشن نشود، سکوت نخواهیم کرد. دیگر رمقی هم نداریم که تمرین کنیم چرا که کاملا روشن و مبرهن است برخی ها نه تنها دنبال جام و قهرمانی نیستند، بلکه می خواهند استقلال را کوچک و به یک تیم معمولی تبدیل کنند.
استقلال تیم بزرگی است و برای بزرگی کردن افکار و آدم بزرگ می خواهد. به امید روزی که استقلال و هوادارانش به آرامش برسند.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید