ورزش 3/ایجنت سردار آزمون می‌گوید او به دلیل ژوزه مورینیو رم را انتخاب کرده است.
آندره آ پلگاتی، ایجنت سردار آزمون، می‌گوید حضور ژوزه مورینیو در رم عامل اصلی انتقال این ملی پوش ایرانی به باشگاه رم بوده است.
آندره آ پلگاتی، ایجنت سردار آزمون، در مورد وضعیت این بازیکن با اسپورت ایتالیا صحبت کرد:"از آنجایی که حق بازخرید وجود دارد، هدف او این است که خوب کار کند و سپس در رم بماند. او به سرعت با هم تیمی ها، مربی و باشگاه در محیط هماهنگ شد. سردار همیشه رویای همکاری با مورینیو را داشته است. این یک دستاورد مهم بود. اکنون به او بستگی دارد که پس از یک فصل سخت دوباره راه بیفتد، اما باشگاه مطمئناً همه چیز لازم را در اختیار او قرار داده تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد. رم اغلب با 2-5-3 بازی می کند، او بازیکنی همه کاره است که می تواند هم به عنوان شماره 9 و هم با لوکاکو بازی کند. همانطور که او می تواند با دیبالا و همچنین با بلوتی، آبراهام و الشعراوی بازی کند."
ایجنت سردار درباره دلیل او برای انتقال به سری A اضافه کرد:"همانطور که گفتم، این مربی پرتغالی برای او همیشه یک رویا بوده است. رم باشگاه بزرگی است و این پسر همیشه ایتالیا را دوست داشته است. اما عامل مورینیو به این معنی بود که او بیشتر به سمت جالوروسی‌ها متمایل شد، علیرغم اینکه در خارج از کشور، به خصوص در انگلیس، تیم هایی وجود داشتند که اطلاعاتی درباره او به دست آورده بودند. که در آن شرایط، با توجه به تجربه او در لیگ قهرمانان، انگلیس یک فرصت خوب بازار بود."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید