طرفداری/دو تیم لاسک و لیورپول در چارچوب هفته اول لیگ اروپا به مصاف هم رفتند و در نهایت شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیدند. قرمزها در این بازی گل اول را دریافت کردند اما در ادامه با گل‌های دیاز، نونیز و صلاح نتیجه بازی را تغییر دادند. کلوپ در صحبت‌های بعد از بازی از نمایش شاگردانش راضی بود و اعلام کرد بازیکنان جوان تیم او را امیدوار کرده‌اند. واکنش کلوپ را با هم می‌خوانیم:
خوشحالی بابت عملکرد بازیکنان جوان؟ البته که بله. می‌دانم دنیا چگونه است، می‌دانم همه می‌خواهند ما از این رقابت عبور کنیم اما چنین چیزی رخ نخواهد داد. نه در دور گروهی و نه در دور حذفی. باید مثل امشب قاطع باشیم، بازی خوبی برای یادگیری بود. لاسک در مقابل ما مشکل کمتری نسبت به زمین داشت. مجبور بودیم با این وضعیت کنار بیایم، بنابراین نکات زیادی را آموختیم. اگر بن دواک را بیشتر در جریان بازی به کار می‌گرفتیم و به او پاس می‌دادیم، به نظرم چیزهایی برای ارائه داشت. باجتیچ پس از مشکل اول بازی که با آن روبه‌رو شدیم، راهی برای عملکرد بهتر پیدا کرد. کوناته می‌توانست 80 دقیقه بازی کند. نکات مثبت زیادی در این بازی وجود داشت، از کسب برد واقعا خوشحالم.
رایان خرافنبرخ بازی استثنایی انجام داد، در یک زمین سخت پاس گل عالی فراهم کرد. عملکرد او عالی بود و برای مدتی طولانی بهترین بازیکن زمین بود. در نیمه اول، او عالی شروع کرد اما در ادامه در زمین گم شد. در نیمه دوم زمانی که دوباره ضد حمله داشتیم، رایان خسته شد. چنین شرایطی عادی است اما تا زمانی که در بازی حضور داشت لحظات خوبی را ایجاد کرد. گل خوبی برای دیاز ایجاد کرد و با توجه به این که خیلی با هم‌تیمی‌هایش آشنا نیست، بسیار هماهنگ به نظر می‌رسید.
  در نیمه او دو شرایط متفاوت فوتبالی را خیلی خوب به نمایش گذاشتیم. مطمئنم بازیکنان می‌گویند نیمه اول خوب نبود اما اینطور نیست. ما لحظات خوبی در نیمه اول داشتیم و در نیمه دوم هم موفق شدیم بازی برگردانیم. خوشحالم چون می‌دانستم بازی سختی خواهد بود و سخت هم بود. با شایستگی پیروز شدیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید