ورزش 3/ برونو فرناندز، کاپیتان منچستریونایتد، معتقد است که این تیم نباید به بهانه مصدومیت عملکرد ضعیفش را توجیه کند.
 منچستریونایتد فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را هم با شکست 3-4 برابر بایرن مونیخ شروع کرد تا بحران در این تیم وارد مرحله جدی شده باشد.
آنها در لیگ برتر انگلیس هم شرایط خوبی ندارند و با قبول سه شکست در جایگاه سیزدهم جدول رده‌بندی ایستاده‌اند. عملکرد ضعیف آنها از ابتدای فصل تا به حال انتقادات بسیاری را از اریک تن‌هاخ و همچنین بازیکنان این تیم به همراه داشته است.
هرچند بسیاری معتقد هستند که مصدومیت‌های متعدد ستاره‌های شیاطین سرخ نقش مهمی در به وجود آمدن این وضعیت ایفا کرده، اما فرناندز معتقد است که این بهانه خوبی برای شرایط فعلی آنها نیست. 
کاپیتان یونایتد در این باره به خبرنگاران گفت: «نه، مسئله این نیست. ما نمی‌توانیم از بهانه‌هایی چون مصدومیت و اینطور مسائل استفاده کنیم. مشخصا می‌خواهیم که همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم چون می‌دانیم که هرچقدر بازیکنان بیشتری در دسترس باشند، تیم قوی‌تری خواهیم داشت. 
اما در حال حاضر هم بازیکنان خوب و تجربه و استعداد کافی در تیم داریم که بتوانیم از این وضعیت عبور کنیم. من فکر می‌کنم که بازیکنان مصدوم ما هم زودتر بازخواهند گشت و البته که شرایط بهتر خواهد شد چون مصدومان یونایتد بازیکنان باکیفیتی هستند.

ولی مسئله بازیکنانی هستند که در حال حاضر در تیم بازی می‌کنند و آنها باید برای گرفتن نتیجه تلاش کنند. مشخصا الان شرایط خوبی نداریم، اما وضعیت اینطور نخواهد ماند. می‌دانیم که سخت است اما این تیم به اندازه کافی بازیکن دارد که بتواند واکنش درستی نشان دهد.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید