ایسنا/ نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای شهر تهران مطرح نشده است، گفت: مدیریت شهری تهران برای ساخت استادیوم جدید حداکثر تلاش را خواهد کرد.
پرویز سروری در تشریح ساخت استادیوم جدید تهران و کمک مدیریت شهری در این زمینه گفت: هنوز مدیریت شهری در جریان جزییات این تصمیم قرار نگرفته است اما رییس جمهور برای ساخت ورزشگاه جدید به عنوان یک نیاز کشور اهتمام دارند تا ظرفیت های بیشتر و بهتری در ورزش فراهم شود.
وی افزود: بی تردید با توجه به استقبال خوب و گسترده‌ای که از ورزش توسط مردم وجود دارد باید ظرفیت های جدیدی در کشور و به ویژه تهران فراهم شود؛ اما موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای اسلامی شهر تهران هنوز مطرح و بحث نشده است.
رییس شورای عالی استانها ادامه داد: باتوجه به اینکه موضوع توسط رییس جمهور مطرح شده و برای ساخت اهتمام وجود دارد ما نیز در مدیریت شهری برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: البته در ابتدا باید موضوع ساخت استادیوم جدید مورد بررسی قرار گیرد و نظر کلی رییس جمهور را به صورت دقیق تر دریافت کنیم و شیوه کمک های مدیریت شهری در جهت تحقق این تصمیم را مشخص کنیم و حتما در این زمینه حداکثر کمک خود را خواهیم کرد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره مکان احداث استادیوم جدید و امکان ساخت آن در نزدیکی فرودگاه امام و یا بخش آفتاب، گفت: برای مکان یابی ورزشگاه جدید باید بررسی ها و کارشناسی های دقیق صورت بگیرد و پس از آن تصمیم گیری شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید