تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال رُم از عملکرد شاگردانش در نیمه اول بازی با شریف تیراپسول در مرحله گروهی لیگ اروپا راضی نیست.
ژوزه مورینیو که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در اولین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدید مسابقات لیگ اروپا در خانه شریف تیراپسول مولداوی با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافتند، به «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: عملکردمان در نیمه اول را دوست نداشتم، نه عملکردمان به صورت انفرادی، نه عملکردمان به صورت تیمی. کنترلی بر بازی نداشتیم و خوب بازی نمی‌کردیم و یک بر صفر پیش افتادن‌‌مان یک معجزه بود. هیچ کاری برای کسب این برتری نکردیم. واکنش تیم در نیمه دوم، گلزنی‌مان و موقعیت‌هایی که روی دروازه شریف خلق کردیم را ترجیح دادم. دوست داشتم که توپ را از دسترس آنها دور نگه داشتیم و مستحق پیروزی بودیم.
وی درباره مهاجم بلژیکی‌اش که در این بازی موفق شد گل دوم رُم را به ثمر برساند و برای دومین بازی متوالی گلزنی کرد، اظهار داشت: بازیکنی با فیزیک بدنی لوکاکو باید بازی کند، به همین خاطر او در این بازی از ابتدا به میدان رفت. می‌خواستم لوکاکو را زودتر از زمین بیرون بکشم، اما برای او مفید بود که بیشتر بازی کند.
سرمربی پرتغالی رُم در پایان درباره مصدومیت عضلانی هافبک پرتغالی‌اش در این دیدار خاظرنشان کرد: متأسفانه وضعیت رناتو سانچس به همین صورت است که می‌بینید و سخت است که بفهمیم دلیل مصدومیت او چیست. نه در موناکو و نه در پاری‌سن‌ژرمن متوجه این موضوع نشدند که چرا رناتو دچار این مصدومیت می‌شود و ما نیز در تلاش برای درک آن هستیم. سانچس بازیکن فوق‌العاده‌ای است و به نظر خوب می‌رسید، اما سپس دردی در پایش حس کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید