ورزش 3/ هری کین، ستاره انگلیسی بایرن مونیخ، دربی شمال لندن که روز یکشنبه برگزار خواهد شد را به سود تاتنهام پیش بینی کرده است.
 کین تصمیم گرفت در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سفیدهای لندن را ترک کند و با انتقالی به ارزش 110 میلیون یورو  به تیم قهرمان بوندسلیگا پیوست.
کاپیتان انگلیس کاملا با زندگی در بایرن سازگار شده است و در چهار بازی اول خود در بوندسلیگا 4 گل به ثمر رسانده است و چهارشنبه شب در جریان پیروزی 4-3 بایرن مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان هم اروپا گلزنی کرد. پس از آن ین بازیکن 30 ساله در مصاحبه ای پیش بینی کرد اسپرز این آخر هفته توپچی ها را شکست خواهد داد و در این اقدامی جالب تیم قدیمی خود را "ما" نامید.
وقتی از کین پرسیده شد که چه کسی برنده بازی است، کین گفت: "البته، تاتنهام. ما فصل را خوب شروع کرده ایم، بنابراین باید یک بازی عالی باشد، بعد از بازی به تیری آنری پیام می دهم."
این اولین تجربه آنگه پوستکوگلو از دربی شمال لندن خواهد بود، مربی استرالیایی به خوبی در اسپرز جا افتاده و تیم او 13 امتیاز از پنج بازی اول خود در لیگ برتر به دست آورده است، درست مثل عملکرد آرسنال.
توپچی ها پس از شکست 4-0 پی اس وی آیندهوون عصر چهارشنبه در ورزشگاه امارات در دیداری که برای اولین بار از فصل 2016/17 به لیگ قهرمانان اروپا بازگشتند، در اوج به دیدار روز یکشنبه خواهند رفت. گل های بوکایو ساکا، لئاندرو تروسارد، گابریل ژسوس و کاپیتان باشگاه، مارتین اودگارد، پیروزی میکل آرتتا و تیمش را رقم زد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید