ورزش 3/ باشگاه النصر برای اولین بار، ساعت برگزاری دیدار خود به وقت تهران را اعلام کرد.
 تیم فوتبال النصر در هفته هفتم رقابت های لیگ حرفه ای عربستان موسوم به دوری روشن، در یک دیدار فوق العاده حساس و مهم، به مصاف الاهلی می رود. مسابقه ای که از آن به عنوان الکلاسیکو عربستان نیز یاد می شود.
پس از حضور اعضای تیم النصر در تهران و دیدار برابر پرسپولیس، استقبال فوق العاده بی نظیری از بازیکنان این تیم و بخصوص کریستیانو رونالدو به عمل آمد به نحوی که فوق ستاره پرتغالی با انتشار پستی در اینستاگرام، از هواداران ایرانی تشکر کرد.
باشگاه النصر نیز در چند پست توئیتری و با انتشار تصاویر و ویدیوهایی، به استقبال هواداران ایرانی در فرودگاه و هتل محل اقامت نیز اشاره کرد و حضور بسیاری از هواداران با لباس النصر، باعث شگفتی اعضای این تیم شد
حساب توئیتری النصر همواره در روز برگزاری مسابقات این تیم، تصویری گرافیکی از زمان برگزاری دیدار این تیم به ساعت کشورهای مختلف در سرتاسر جهان را منتشر می کند و این باشگاه حالا و برای نخستین بار، ساعت برگزاری دیدار خود به وقت تهران را نیز به این طرح گرافیکی اضافه کرده است.
پس از حضور کاروان النصر در تهران، مسئولین این باشگاه متوجه شدند که به دلیل حضور ستاره هایی همچون رونالدو و سادیو مانه در این تیم، هواداران ایرانی نیز بازی های العالمی (لقب النصر) را دنبال می کنند و به همین دلیل برای اولین بار است که در پوستر یک مسابقه خود از رقابت های لیگ عربستان، ساعت برگزاری بازی به وقت تهران را نیز اعلام می کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید