تسنیم/دروازه‌بان سنگالی تیم الاهلی عربستان از تصمیم داور در پذیرفته شدن گل نخست فوق ستاره النصر انتقاد کرد.
تیم فوتبال النصر عربستان شب گذشته (جمعه) در مهمترین دیدار از هفته هفتم مسابقات لیگ حرفه‌ای عربستان میزبان الاهلی بود و با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید.
این بازی در شرایطی برگزار شد که هواداران النصر، استقبال گرمی از این مسابقه به عمل آورده بودند و در نیمه نخست، بسیاری از آنها از مواد دودزا استفاده کردند.
کریستیانو رونالدو که در این بازی دو بار دروازه الاهلی را گشود، گل نخست خود را در دقیقه 4 و در شرایطی به ثمر رساند که به نظر می‌رسید به دلیل حجم دود اطراف دروازه الاهلی، نه او دروازه حریف را می‌بیند و نه سنگربان الاهلی می‌تواند دید مناسبی روی توپ داشته باشد. اتفاقی که سبب شد نیمکت‌نشینان تیم میهمان نسبت به پذیرفته شدن این گل به شدت اعتراض کنند.
ادوارد مندی، دروازه‌بان پیشین چلسی که درون دروازه تیم الاهلی ایستاده بود، درباره این گل اظهار داشت: دود زیادی در ورزشگاه پُر شده بود و به نظرم تصمیم داور در درست اعلام کردن این گل بی‌رحمانه بود.
وی در مورد اینکه الاهلی چهار بار تسلیم مهاجمان النصر شد، گفت: متأسفانه آغاز خوبی نداشتیم. زمانی که در دقایق ابتدایی برابر تیم بزرگی چون النصر عقب می‌افتید، بازگشت کار دشواری می‌شود. باید توجه ویژه‌ای داشته باشیم که چرا این همه گل خورده‌ایم. از گل‌هایی که دریافت کردم، ناراحت هستم و تمام تلاشم را می کنم تا به سطح خودم بازگردم.

النصر که در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس همگروه است، به لطف این پیروزی از الاهلی سبقت گرفت تا دو تیم با 15 امتیاز، به‌خاطر تفاضل گل در جایگاه‌های پنجم و ششم جدول لیگ حرفه‌ای عربستان بایستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید