ایسنا/مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: وقفه ایجاد شده در مسابقات لیگ برتر به ضرر تیم ما تمام شد.
محمد رجائیان افزود: تیم ما در فصل جاری روند خوبی را پشت سر گذاشته است. در دیدار با مس رفسنجان هم مستحق باخت نبودیم و تیم حریف تنها با دو موقعیت به پیروزی رسید.
وی ادامه داد: اعتقاد ما بر این است که لیگ برتر تعطیل نشود بهتر خواهد بود، اینکار حتی برای تیم های ما در لیگ قهرمانان آسیا هم مطلوب تر است. ما از هفته دوم تا چهارم سه پیروزی پیاپی را به ‌دست آوردیم و این تعطیلات به‌ ضرر ما تمام شده و ترمز تیم ما را کشید.
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با بیان اینکه تمامی شرایط را برای ادامه روند خوب خود در لیگ فراهم کرده و در این مدت نیز تمرینات مداوم و منظمی را پشت‌سر گذاشته ایم، گفت: امسال با تیمی در لیگ حضور داریم که همه منتظر بودند در ابتدای لیگ با شکست‌های پی‌درپی کار را آغاز کند و نگران این مسئله بودند، اما سیدمجتبی حسینی با جوان‌گرایی انجام شده، نشان داد که مربی توانمندی است.
رجائیان با اظهار رضایت از روند فعالیت تیم های فوتسال و هندبال آلومینیوم در لیگ برتر گفت: هدف ما در این دو رقابت ها نیز، بقای عزتمندانه در لیگ برتر با ارائه بازی های خوب است و سعی کرده ایم با استفاده از تعدادی از نفرات بومی، مسابقات خوبی را ارائه کنیم. در هندبال دو بازی انجام دادیم که از بهترین های فصل قبل بود. در فوتسال هم کسب ۷ امتیاز و ایستادن در مکان دهم جدول برای تیم تازه صعود کرده آلومینیوم نتیجه بدی نمی تواند باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید