تسنیم/راجر فدرر پشیمان است که فرصت بازی با کارلوس آلکاراس اسپانیایی، هولگر رون دانمارکی و یانیک سینر اسپانیایی را ندارد.
به نقل از یورو اسپورت؛ راجر فدرر، قهرمان 20 دوره گرند‌اسلم نظرات خود را در مورد تنیس مدرن به اشتراک گذاشت؛ «البته در تنیس مثل همیشه چیزهای زیادی در جریان است. رکوردها همیشه سقوط خواهند کرد و داستان‌ها همیشه بازنویسی می‌شوند. به عنوان مثال، یو اس اوپن با رکورد عالی نواک جوکوویچ مشخص شد.»
راجر فدرر سوئیسی که سال گذشته از دنیای حرفه‌ای تنیس کناره‌گیری کرد، اظهار داشت: من خیلی خوشحال شدم که کوری گاوف برنده گرنداسلم آمریکا 2023 در بخش زنان شد. من او را از پنج سالگی‌اش می‌شناسم، زمانی که هنوز خیلی کوچک بود. ما همچنین شماره یک جهان جدیدی داشتیم و آلکاراس قهرمان ویمبلدون شد.
وی افزود: در واقع ورود نسل جدید به تنیس آشکار است. من کمی متأسفم که در یکی دو سال گذشته نتوانستم با برخی از آنها همانند آلکاراس، هولگر رون یا یانیک سینر بازی کنم. من فکر می‌کنم هر چیزی که اتفاق می‌افتد، عالی است. من هنوز هم بازی آنها را از نزدیک تماشا می‌کنم. بازیکنان جدید تنیسورهای بسیار باهوشی هستند و سطح تنیس هنوز بالاست.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید