تسنیم/سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره عملکرد شاگردانش در رقابت‌های جهانی بلگراد صحبت کرد.
حسن رنگرز پس از پایان کار کاروان تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی بلگراد 2023 که با پنج مدال رنگارنگ و نایب قهرمانی نمایندگان ایران همراه بود، اظهار داشت:  به همکاران خوبم، خبرنگاران و مردم کشورمان تبریک می‌گویم. مردم ما بهترین مردم دنیا و لایق قهرمانی هستند. اگر قهرمانی اتفاق نیفتاد، ناشی از بی‌عرضگی بنده بود و صمیمانه عذرخواهی می‌کنم.
وی با تمجید از فرنگی‌کاران کشورمان گفت: فرزندان ایران از تمام جان خودشان مایه گذاشتند و به دنبال این بودند که بهترین اتفاق ممکن را برای بهترین مردم رقم بزنند.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران، نایب قهرمانی کاروان کشورمان را متعلق به مربیان سازنده ایران در سراسر کشور دانست و تصریح کرد: از مجموعه همکارانم که عضو کادر فنی بوند و از تمام توان خود مایه گذاشتند، تشکر می‌کنم. فدراسیون کشتی که همه موارد مورد نیاز ما را در بهترین استانداردها فراهم کرد و به‌ صورت ویژه از علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی تشکر می‌کنم.
رنگرز در ادامه خاطرنشان کرد: این نتیجه متعلق به خانواده کشتی فرنگی است و قبلاً استاد محمد بنا (سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی) زحمت این مهم را کشید. این مسئولیت الان به‌ صورت امانت در اختیار من است و امیدوارم این توفیق را داشته باشم تا در اولین فرصت ممکن، بار امانت را به دست اهل آن بسپارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید