ورزش 3/ویکتور اوسیمن در جریان بازی عصر امروز ناپولی یک پنالتی هدر داد و هنگام تعویض هم ناراضی بود و با سرمربی تیم، رودی گارسیا وارد یک درگیری لفظی شد.
 ناپولی شب خوبی را در هفته پنجم سری آ خارج از خانه و در زمین بولونیا سپری نکرد و با تساوی بدون گل متوقف شد تا در هفته پنجم مسابقات با تیم صدرنشین یعنی اینتر، هفت امتیاز فاضله داشته باشد.ویکتور اوسیمن مهاجم این تیم هم شبی کابوس وار را سپر کرد. او در نیمه اول بدشانس بود که شوت محکمش به سمت دروازه بولونیا با دخالت دروازه بان حریف به تیرک اصابت کرد و به گل تبدیل نشد. اما در ادامه اصلی ترین شانس تیم برای گلزنی یعنی پنالتی دقیقه 73 را خراب کرد.
در ادامه در دقیقه 86 تعویض شد و هنگام تعویض با خشم بر سر گارسیا فریاد کشید که چرا با دو مهاجم برای رسیدن به گل دیرهنگام ادامه نمی دهد. این ملی پوش نیجریه ای با فرم فصل قهرمانی تیمش در اسکودتو فاصله دارد و به نظر نمی رسد که رابطه خوبی با سرمربی جدید، گارسیا، داشته باشد.

تماشاگران هم با ایده های این سرمربی مخالف بودند و در ابتدا هنگام تعویض کویچا کوارتسلیا و بعد هم هنگام تعویض اوسمین گارسیا را هو کردند. آنها همچنین در شبکه های اجتماعی هم خواهان اخراج گارسیا هستند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید