طرفداری/پس از تساوی 1-1 آاس رم مقابل تورینو در هفته پنجم سری آ 2023/24، از ژوزه مورینیو گفتگویی با خبرنگاران داشت. رم شروع خوبی در سری آ نداشته و از 5 هفته ابتدایی به فقط 5 امتیاز رسیده است.
مورینیو در مصاحبه با DAZN گفت:
 از نتیجه نمی توانم راضی باشم چون گل تساوی را روی یک موقعیت مرده دریافت کردیم اما از روند پیشرفت بازیکنانم خوشحال و راضی هستم. در حالت عادی ایجاد موقعیت های زیاد مقابل تیمی فیزیکی به سبک تورینو آسان نیست، به خصوص اگر چمن ورزشگاه اینقدر بد باشد. این چمن آنقدر بد بود که چمن المپیکو در مقایسه با آن شبیه به کت واک/Catwalk (صحنه راه رفتن مدل ها در نمایشگاه مد) به نظر می رسید. قول می دهم دیگر به چمن المپیکو توهین نکنم.
 ما باید در خط هافبک تعادل لازم را پیدا کنیم و صادقانه بگویم، من امروز احساس کردم با زوج پاردس و کریستانته به تعادل نزدیک هستیم. فکر می‌کنم به شرایط عادی‌تر یعنی دریافت گل‌های کم تر برگردیم.
 می‌دانم که جایگاه رم در جدول فعلا خوب به نظر نمی‌رسد، اما روزهای اولیه است و مطمئناً در دسامبر در جایگاه متفاوتی خواهیم. 
 دلیل انجام فقط دو تعویض؟ وقتی 5 تعویض دارید، به این معنی نیست که در هر مسابقه باید از تمام آنها استفاده کنید. حسام عوار و پلگرینی در شرایط بازی نیستند. سردار آزمون هنوز آماده نیست. زوج کریستانته و پاردس در خط هافبک فوق العاده بود و نیازی به تغییر نداشتیم. وقتی ترکیب در تعادل باشد و دیبالا و لوکاکو مشکلی برای بازی نداشته باشند، هیچ نیازی به تعویض آنها نیست. از ترکیب کاملا راضی بودم و به جز الشعراوی، نیازی به تغییر ندیدم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید