تسنیم/ ملی‌پوش تکواندو ایران تأکید کرد، از کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی خوشحال است، اما داوری‌ها از بازی سوم او به بعد تغییر کرده است.
مهدی حاجی موسایی ملی‌پوش تکواندوی کشورمان پس از کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: از صبح مبارزه‌های خوبی را انجام دادم، ولی از بازی سوم به بعد داوری‌ها کمی عجیب بود و واقعاً نمی‌دانم چه باید بگویم. در بازی مقابل حریف چینی داور بازی اخطار الکی داد و در فینال هم برای سه امتیازی که دادند کارت کشیدند. به هر خوشحالم که هم با دست پر از این بازی‌ها برمی‌گردم و هم به امتیاز رنکینگم اضافه شد و خودم را بالا کشیدم.
نایب قهرمان بازی‌های آسیایی هانگژو در ادامه گفت: پرونده این رویداد با کسب مدال نقره برای من بسته شد. مهمترین رویدادی که دارم رقابت‌های گرندپری است که باید تلاش کنم از مدالی که گرفتم در این مسابقات حفاظت کنم و قطعاً برای تحقق این هدف از هرچه توان دارم استفاده خواهم کرد.
حاجی موسایی در پایان خاطرنشان کرد: چین میزبان خوبی برای رویداد بزرگی چون بازی‌های آسیایی است، اما وضعیت داوری‌ها در رشته تکواندو جای گلایه دارد.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید