ورزش 3/ بایرن مونیخ پس از پیروزی پر گل برابر بوخوم به بازی ساده برابر پریسن مونستر در جام حذفی فوتبال آلمان رسیده است. تیم تحت هدایت توماس توخل را بسیاری از حالا در دور بعدی جام می بینند.
توماس توخل درباره بازی فردا گفت: «ما حریف را دست کم نخواهیم گرفت و به طور جدی در حال آماده شدن هستیم. همانطور بازی می کنیم که بایرن می خواهد بازی کند. فرقی نمی کند طرف مقابل چه تیمی باشد. ما از پیش صعود کرده نیستیم و می خواهیم برنده شویم. بایرن در نهایت می خواهد به فینال برلین برسد.»
توخل در مورد استراحت به بازیکنان برای بازی فردا گفت: «ما اکنون در مقطعی هستیم که بازی های میان هفته ای برگزار می شود. من هنوز تصمیمی در مورد اینکه چه کسی فردا بازی خواهد کرد، نگرفته ام. رافائل گریرو باید در ترکیب حضور داشته باشد و به تیم بازگردد. ماتیس دی‌لیخت متأسفانه در دسترس نیست. ما باید با دایو اوپامکانو و کیم مین جائه در دفاع بازی کنیم.»

توخل در مورد اینکه چه کسی در دروازه کار را شروع می کند، گفت: «اگر همه چیز در تمرین خوب پیش برود، دنیل پرتز این فرصت را پیدا می کند و فردا بازی می کند.»
مربی بایرن در مورد جام حذفی گفت: «فرمت رقابت فوق العاده است. در بازی های حذفی همیشه شگفتی داریم و تیم های ضعیف اغلب این شانس را دارند تا شما را غافلگیر کنند. ما فردا حواسمان است این اتفاق برایمان رخ ندهد. شما همیشه باید راهی برای پیروزی پیدا کنید. این چیزی است که از خودمان انتظار داریم. ما باید در زمین ثابت کنیم که تیم بهتر هستیم.»

توخل در مورد زوج هری کین- لروی سانه گفت: «لروی انگلیسی را روان صحبت می کند و به همین دلیل او با هری ارتباط خوب و سریعی برقرار کرده است. هری با شخصیت و استایلش، بازی هم تیمی هایش را بهتر می کند. لروی نیز در فرم بسیار خوبی است. کین و سانه به خوبی بازی هم را می خوانند.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید