ورزش 3/ لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین و فاتح جام جهانی 2022، اخیرا در یک مصاحبه از باشگاه سابقش پاری سن ژرمن گلایه کرد که بعد از جام جهانی مراسمی در خور برای تحسین قهرمانی او و آلبی‌سلسته در قطر برگزار نکرده است.
مصاحبه مسی مدیران پی‌اس‌جی را عصبانی کرد چرا که کمی بعد ناصر الخلیفی رئیس باشگاه به این صحبت‌های مسی واکنش نشان داد و گفت با توجه به اینکه فرانسه در فینال مقابل آرژانتین شکست خورده بود پی‌اس‌جی به عنوان باشگاه فرانسوی نمی‌توانست در ورزشگاه خانگی‌اش برای مسی مراسم تجلیل به عنوان قهرمان دنیا برگزار کند.

در اینکه فرانسوی‌ها همه با این استدلال الخلیفی موافقند شکی وجود ندارد اما عجیب اینجا است که امروز یک آرژانتینی، نه یک آرژانیتی معمولی بلکه بازیکن سابق تیم ملی این کشور و همبازی لئو در آلبی‌سلسته، در یک مصاحبه گفت در این دعوای رسانه‌ای حق را به پاری سن ژرمن می‌دهد.
او خاویر پاستوره است، بازیکن سابق تیم ملی که از قضا مثل لیونل مسی مدتی در پی‌اس‌جی بازی کرده است. پاستوره در مصاحبه با آر‌ام‌سی اسپورت گفت: "من شخصا با مسی در این باره صحبت نکرده‌ام ولی به نظرم اتفاقی که افتاد عادی است. برگزاری جشن برای فاتح جام جهانی در خاک کشوری که در فینال باخته خیلی سخت است. پی‌اس‌جی به عنوان باشگاه فرانسوی نمی‌تواند مردم کشورش را با خودش دشمن کند به خصوص وقتی که چند بازیکن ملی‌پوش فرانسه که در فینال حضور داشتند هم در این تیم هستند."

مسی این روزها در آمریکا به سر می‌برد و پیراهن اینترمیامی را به تن دارد. او بعد از جدایی از بارسلونا تنها به مدت دو فصل در پی‌اس‌جی بود و امسال تابستان با ترک این باشگاه راهی آمریکا شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید