ورزش 3/کریستیانو رونالدو بعد از اینکه سال گذشته با اریک تن هاخ سرمربی فعلی یونایتد و مسئولان باشگاه به مشکل برخورد، این باشگاه را به مقصد عربستان سعودی و باشگاه النصر ترک کرد. تا قبل از آمدن تن هاخ این اسطوره پرتغالی بهترین گلزن تیم بود اما تن هاخ به او اعتقادی نداشت و چند ماه پس از آمدن سرمربی سابق آژاکس به یونایتد، در لیست مازاد این تیم قرار داشت. 
ویدال معتقد است که این تصمیم و برخورد با رونالدو اشتباه بوده است و در اظهار نظری از خجالت تن هاخ درآمد. از این هافبک که در حال حاضر در برزیل در تیم اتلتیکو پاراننزه بازی می کند، در مورد وضعیت رونالدو پرسیده شد :" تن هاخ از اولش هم اشتباه کرد. چطور می توان رونالدو را از تیم کنار گذاشت؟ او گلزن خوبی بود و با این حال او را بیرون از زمین نگه می داشت. همه این مربیان کچل بسیار پیچیده هستند."

تمسخر ویدال در مورد مربیان کچل به خاطر دوران مربیگری خورخه سامپائولی است که فصل گذشته هدایت این هافبک را در فلامنگو بر عهده داشت و ویدال با او هم به مشکل خورده بود. این بازیکن 36 ساله در فصل حضورش در این تیم، قهرمان کوپا لیبرتادورس و لیگ داخلی برزیل شد، اما تنها 21 بازی انجام داد و اغلب توسط سامپائولی، سرمربی آرژانتینی روی نیمکت قرار می گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید