ورزش 3/نساجی در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا در هند برابر مومبای سیتی قرار گرفت و موفق شد با دو گل پیروز شود و با کسب سه امتیاز این مسابقه بالاتر از الهلال در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد.
محمدرضا آزادی که ستاره نساجی در این مسابقه بود و موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود، امروز در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص این دیدار صحبت کرد و گفت: بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم کارمان را با سه امتیاز آغاز کنیم. مومبای سیتی تیم خوبی بود ولی ما تمام تلاش‌مان را کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. خدا را شاکرم که توانستم گل بزنم و بهترین بازیکن زمین شوم؛ انشالله همینطور ادامه بدهیم و در مسابقات آینده هم نتایج خوبی بگیریم.
او درباره تاثیر شرایط هند روی بازیکنان نساجی عنوان کرد: زمین حریف کمی نرم بود و مثل زمین‌های خودمان سفت نبود و از طرفی هوا هم خیلی شرجی بود؛ بنابراین اوایل بازی کمی تحت فشار بودیم اما به مرور شرایط خوب شد و توانستیم نتیجه خوبی بگیریم.

آزادی در خصوص صدرنشینی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار آینده این تیم برابر الهلال گفت: فعلا بازی اول تمام شده اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که از اعتبار فوتبال ایران در آسیا دفاع کنیم. سعی می‌کنیم در بازی آینده هم بهترین نتیجه را در مقابل الهلال پر ستاره کسب کنیم و با شرایطی عالی به مسابقات ادامه بدهیم.
او درباره شرایط تیم‌های عربستانی در مقایسه با باشگاه‌های ایرانی توضیح داد: تیم‌های عربستانی واقعا برای خوب هزینه می‌کنند و بازیکنان سطح اول دنیا مثل نیمار، رونالدو، مانه، صلاح، فیرمینو، کانته و ... را جذب می‌کنند. در واقع در حال تیم‌های عربستانی سطح فوتبال خود را خیلی بالا برده‌اند و ما هم باید تلاش کنیم به همین شکل سطح فوتبال‌مان را بالا ببریم.

آزادی که در ابتدای فصل از آلومینیوم به نساجی منتقل شد، درباره شرایط خود در تیم جدیدش گفت: خدا را شکر توانستم همرلگاه با مربی موردعلاقه‌ام که می‌دانم از من چه می‌خواهد، جابجا شوم و دوباره افتخار این را پیدا کنم که با آقای مهدی رحمتی کار کنم و چیزهای جدیدی یاد بگیرم. خیلی راضی هستم و خدا را شکر همه چیز خوب است. انشالله همین روند ادامه پیدا کنم و آخر فصل شرایط خیلی خوبی داشته باشیم.

بازیکن نساجی در مورد حضور این تیم در رده نهم جدول لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اینکه در اوایل لیگ تیم‌ها در بدنسازی هستند و هنوز بدن‌ها کاملا بالا نیامده و تیم هماهنگ نیست، شرایط برای همه تیم‌ها سخت است اما برخی تیم‌ها خوش‌شانس هستند و توپ‌هایشان گل می‌شود و در جدول بالا می‌روند. با این حال ما هم با وجود تغییراتی که داشتیم و بدنسازی که کرده بودیم، در هفته‌های ابتدایی عملکرد خوبی داشتیم و موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما توپ‌هایمان وارد دروازه نشد و باعث شد نتایج دلخواه‌مان را نگیریم اما قطعا در هفته‌های پیش رو شرایط بهتر خواهد شد.
آزادی سپس به تمجید از هواداران نساجی پرداخت و گفت: هواداران نساجی بی نظیر هستند و خیلی خوب در طول بازی به ما انرژی می‌دهند و بدون توجه به نتیجه تشویق‌مان می‌کنند. هر چقدر از هواداران تعریف کنم، کم است و فقط امیدوارم که بتوانیم با نتایج خوب آنها را خوشحال کنیم و محبت‌های آنها را جبران کنیم.
او درباره میزبانی نساجی از الهلال در تهران گفت: متاسفانه قائمشهر زمینی که مورد تایید AFC باشد، نداشت که این موضوع به ضرر ما است؛ در قائمشهر همه هواداران ما می‌توانستند در استادیوم حاضر شوند ولی در هر صورت مطمئنیم هواداران بی نظیر ما به تهران هم می‌آیند اما متاسفانه زمین استادیوم آزادی کمی مشکل‌ساز است و نمی‌شود روی آن پاس داد و فوتبال بازی کرد. انشاالله تا بازی الهلال شرایط زمین بهتر شود تا بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه دلخواه را بگیریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید