ورزش 3/شب بد ناپولی در خانه بولونیا زمانی بدتر شد که اوسمین هنگام تعویض در دقیقه 86 بر سر سرمربی تیم خود، رودی گارسیا، فریاد کشید و تصمیم و تاکتیک او را زیر سوال برد. او یک پنالتی را هم هدر داده بود و در شرایط روحی مناسبی قرار نداشت.
اما به گزارش کالچو مرکاتو این بازیکن علی رغم ناامیدی‌اش، تصمیم گرفت به تصمیم سرمربی احترام بگذارد و بلافاصله بعد از سوت پایان مسابقه، از گارسیا عذرخواهی کرد. گارسیا و اوسمین در تمرین صبح روز دوشنبه علاوه بر صحبت کردن درباره آن مسئله، به مرور صحنه‌هایی از بازی پرداختند و به نظر نمی‌رسد که کدورتی میان این دو باقی مانده باشد. بازیکن و مربی آماده حرکت رو به جلو و فراموش کردن آن اتفاق هستند و اکنون برای دیدار چهارشنبه اودینزه آماده می‌شوند، جایی که ناپولی امیدوار است از انجام چهار بازی متوالی در سری آ که در کسب پیروزی ناکام مانده است، بتواند این روند را قطع کند.
تیم ناپولی شرایط خوبی ندارد و با گذشت تنها پنج هفته از آغاز سری آ با تیم صدر نشین، اینتر 7 امتیاز فاصله دارد و همچنین هواداران این تیم دل چندان خوشی از گارسیا ندارند و مایلند تا رؤسای باشگاه هر چه زودتر او را اخراج کنند.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید