ورزش 3/اتفاق جنجالی پیش آمده در بازی خیبر و داماش از هفته چهارم لیگ یک که عصر امروز در خرم آباد رخ داد به حاشیه مهم ساعات گذشته فوتبال تبدیل شده است. نیمه تمام ماندن بازی در دقیقه 8 و بعد از گل تیم خیبر جزو عجایب فوتبال محسوب می شود.
در حالی که به نظر می رسد مسئولان داماش گیلان و اعضای این تیم در صدد هستند با توضیح درباره ماجراهای بازی با خیبر از حکم سنگین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرار کنند، باشگاه خیبر در اطلاعیه ای که روی رسانه رسمی خود منتشر کرده، روی «ضرب و شتم داور وسط» تاکید داشته است.
در اطلاعیه باشگاه خیبر خرم آباد آمده است: «دیدار خیبر خرم‌آباد و داماش گیلان، در حالی که در دقیقه هفت و با گل حسین شهابی با نتیجه یک بر صفر به سود خیبر در جریان بود، به دلیل ورود عوامل تیم داماش به زمین مسابقه و ضرب و شتم داور مسابقه، نیمه تمام ماند.»
در بخش بعدی این اطلاعیه نوشته شده: «داور مسابقه پس از اینکه توسط عوامل تیم داماش مورد ضرب و شتم قرار گرفت، دیگر به زمین مسابقه باز نگشت.»
مسئولان خیبر خرم آباد حالا منتظر حکم کمیته انضباطی درباره اتفاق جنجالی بازی عصر دوشنبه خود هستند. آنها خواهان سه بر صفر شدن نتیجه بازی به سود خود شده اند و به نظر می رسد با گزارش نماینده فدراسیون و داور وسط هم چنین اتفاقی در انتظار داماش گیلان باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید