ورزش 3/سرمربی نفت مسجدسلیمان معتقد است کار بزرگی با دست خالی انجام دادند و به برتری رسیدند.
ابراهیم اشکش در خصوص کسب برتری نفت مسجدسلیمان مقابل دریا بابل عنوان کرد: به بچه‌های نفت سلیمان پس از یک بازی سخت خسته نباشید می گویم. ما در این مسابقه نتوانستیم از دو بازیکن ذخیره استفاده کنیم و از طرف دیگر بدون گل ذخیره بودیم و در اصل ما با ۱۴ بازیکن بازی کردیم که کارمان را سخت کرد.
او ادامه داد: مدیریت باشگاه و مدیریت شرکت نفت خیلی تلاش می کنند و زحمت می کشند تا موفق شویم و من به عنوان فرزند خوزستان این مسئله را می بینم، اما تا این لحظه بازیکنان نفت مسجدسلیمان پولی دریافت نکردند و با ۱۴ تا بازیکن کارمان را جلو بردیم که این مشکل بزرگی است.
سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: خوشحالم خدا به ما کمک کرد و یک برد ارزشمند مقابل تیم بسیار خوب رایکا به دست آوردیم. رایکا تیم بسیار جنگنده ای بود و بازیکنان بسیار با کیفیتی دارد و تیم خوبی ساختند و فوتبال خوبی هم انجام دادند ولی خدا به ما کمک کرد و توانستیم در نهایت برنده این بازی شویم.
اشکش یادآور شد: به بچه های تیمم واقعا خسته نباشید می گویم و دم کادر فنی و شاگردانم گرم که تلاش کردند و مدیرعامل باشگاه که تلاش می کند تا مشکلات حل شود و امیدوارم برای مسجدسلیمان آبروداری کنیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید