ورزش 3/ ماکس ابرل، مدیر ورزشی لایپزیش، اعلام کرد این باشگاه قصد دارد ژاوی سیمونز را پس از پایان قرارداد قرضی هم حفظ کند.
 سیمونز هلندی که به مدت یک فصل و به صورت قرضی از پاری سن ژرمن به لایپزیش پیوسته است، به سرعت در این تیم درخشید و موفق شد در 5 بازی اول لیگ 3 گل به ثمر رساند و 5 پاس گل نیز برای هم‌تیمی‌های خود ارسال کند.
قرارداد قرضی فعلی ژاوی  شامل بندی نیست که به لایپزیش بدهد این بازیکن را به صورت دائمی بخرد، اما ابرل در گفتگویی که در نشریه کیکر منتشر شد، گفت: ما قصد داریم در بهترین سناریو ممکن، قرارداد ژاوی را تمدید کنیم. باشگاه در تابستان آینده تلاش خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که این بازیکن برای مدت طولانی‌تری در تیم حضور خواهد داشت.
ابرل گفت: ژاوی شروع بسیار خوبی داشت و به خوبی با تیم هماهنگ شد. من فکر می‌کنم ما او را از نظر احساسی به تیم متصل می‌کنیم.
مارکو روزه، سرمربی لایپزیش نیز ابراز امیدواری کرد که قرارداد سیمونز با این تیم پس از پایان فصل جاری نیز تمدید شود. او گفت: دنی اولمو ممکن است الگوی خوبی برای سیمونز باشد؛ این بازیکن اسپانیایی که در حال حاضر به دلیل مصدومیت غایب است، در تابستان علی‌رغم تمایل چندین باشگاه برای جذب او، قرارداد خود را با لایپزیش تمدید کرد و به یکی از بازیکنان اصلی تیم تبدیل شد


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید