تسنیم/کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد باتوجه به وضعیت بدنی و آمادگی کامران قاسم‌پور و مجتبی گلیج تقریبا تصمیمش را در مورد ملی‌پوش اعزامی به بازی‌های آسیایی اتخاذ کرده است.
کشتی ایران بعد از نایب‌قهرمانی در مسابقات جهانی بلگراد، طی روزهای آینده مسابقات کشتی بازی‌های آسیایی را در پیش دارد.
مسابقاتی که به نظر می‌رسد تغییراتی اجباری در خود دارد. در کشتی فرنگی پیش از این حضور میثم دلخانی در 60 کیلو، سعید اسماعیلی در 67 کیلو، امین کاویانی‌نژاد در 77 کیلو، ناصر علیزاده در 87 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلو قطعی شده بود، اما باتوجه به اتفاقات رخ داده، این تیم تغییری اجباری در ترکیبش خواهد داشت که مربوط به 67 کیلوگرم است و به نظر ملی‌پوش اعزامی به این رقابت‌ها از بین محمدرضا گرایی و دانیال سهرابی انتخاب خواهد شد.
در تیم کشتی آزاد هم پیش از اعزام به بلگراد، ابراهیم خواری در 57 کیلو، رحمان عموزاد در 65 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم حضور خود را در بازی‌های آسیایی قطعی کرده بودند و در مورد 97 کیلوگرم نیز بعد از آنکه مشخص شد کامران قاسم‌پور بعد از آسیب‌دیدگی سنگینی که از ناحیه کشاله ران داشت، آمادگی مناسب برای حضور در مسابقات جهانی را ندارد، کادرفنی تیم ملی ملی‌پوش این وزن را انتخاب نکرد تا باتوجه به آخرین وضعیت این کشتی‌گیر تصمیم‌گیری کند.
انتخاب هم از بین کامران قاسم‌پور و مجتبی گلیج اتفاق خواهد افتاد که به نظر می‌رسد گلیج که نماینده 97 کیلوگرم ایران در مسابقات جهانی بود، در بازی‌های آسیایی هم کشتی بگیرد چراکه هنوز کامران قاسم‌پور به آن میزان آمادگی لازم برای شرکت در مسابقه، خصوصا در وزن بالاتر نرسیده است.
در صربستان، اخمد تاج‌الدین‌اف کشتی‌گیر روسی‌الاصل تیم ملی بحرین با شکست کایل اسنایدر و عبدالرشید سعدالله‌اف قهرمان 97 کیلوگرم جهان شد که احتمالا در بازی‌های آسیایی هم نماینده کشورش باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید