ورزش 3/ اگه دوست دارین بدونین فوتبالیست‌ها موقعی که تو زمین بازی نیستن، چی کار می‌کنن، این صفحه رو دنبال کنین.
یه زمانی فوتبالیست‌ها رو فقط هفته به هفته تو زمین بازی می‌دیدیم و تمام، اما الان با اومدن شبکه‌های اجتماعی، هر روز و هر ساعت می‌تونیم بفهمیم که ستاره موردعلاقه‌مون چی کار می‌کنه، کجا رفته، چی خورده و اوضاع زندگی‌ش چه جوریه. این صفحه قراره همین اتفاقات رو پوشش بده. اگه واسه‌تون جذابه، همراه ما باشید:
 پوشش زنده خبر

خیلی‌ها به این عکس کریس رونالدو خندیدن اما خدایی جلوی ماشین ۳ میلیون دلاری باید همینجوری ژست گرفت، اونم  بوگاتی شیرون.

زلاتان ابراهیموویچ هم خیلی ماشین‌بازه و اصلا این یکی از دلایل اختلافش با پپ گواردیولا زمان حضورش تو بارسا بود، چون بهش می‌گفت اینقدر با ماشینای عجیب و غریب نیا سر تمرین! اینجا هم سوار یه فراری خفن شده.

خوان ماتا هم یه زمانی این استون مارتین مدل دی‌بی‌۹ رو سوار می‌شد که خیلی شیکه خدایی!

اینم یه عکس‌ دیگه از کلکسیون عجیب و غریب پی‌یر امریک اوبامیانگ با رنگ‌های سفارشی و عجیب و غریب!

اگه مشکل قلبی دارین، خیلی به این بوگاتی وایرون یک و نیم میلیونی کریم بنزما نگاه نکنین


مسوت اوزیل اون زمانی که واسه خودش برو و بیایی داشت تو آرسنال، این فراری ۲۰۰ هزار یورویی مشکی رو می‌پوشید که تو لندن هم انگشت‌نما بود.


کوین دی‌بروین هم از اوناست که زود به زود ماشین عوض می‌کنه. یه وقتی مرسدس کلاس جی سوار می‌شد و بعد یه مدت رفت سراغ رنج روور.

اول از همه با استاد پی‌یر امریک اوبامیانگ شروع کنیم که از اون ماشین‌بازهای خفنه و اینجا هم جلوی فراری شیکش ژست گرفته. این از اون مدل‌های محدود فراریه که فقط ۴۹۹ تا ازش تولید شد!


سلام به همگی؛ امروز گفتیم بریم سراغ این ستاره‌هایی که هر روز سوار یه مدل ماشین می‌شن و تو پارکینگ‌شون اندازه یه نمایشگاه اتومبیل، ماشین جورواجور پارکه. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید