ورزش 3/به نظر می‌رسد فیفا دی ماه سپتامبر برای باشگاه اینترمیامی گران تمام خواهد شد. لیونل مسی ستاره بی چون و چرای این تیم در این فیفا دی برای شرکت در رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی به اردوی تیم ملی کشورش پیوست و با مصدومیت مواجه شد. مصدومیتی که می‌تواند برای اینترمیامی حداقل به بهای از دست رفتن یک جام تمام شود.

مصدومیت بدموقع لئو برای از دست دادن دومین جام آمریکایی
اینترمیامی امروز در آستانه شرکت در فینال جام اوپن آمریکا یک جلسه تمرینی برگزار کرد. عدم شرکت مسی در این تمرین نگرانی درباره عدم حضور او در فینال را به اوج رساند. البته رسانه‌ها مسی را در مجموعه تمرینی اینترمیامی شکار کردند، ولی بعد متوجه شدند او تنها در این مجموعه حضور فیزیکی دارد و قرار نیست تمرین کند.
مسی صرفا در حاشیه زمین تمرین حضور داشت و مدتی با تلفن همراهش صحبت کرد. در زمانی که به خبرنگاران اجازه داده شده بود در کنار زمین حضور داشته باشند آنها تنها شاهد صحبت تلفنی لئو بودند. بعد مشخص شد که ستاره آرژانتینی همچنان احساس ناراحتی می‌کند و در تمرین‌ها شرکت نکرده است.
کاش چیزی به اسم بازی ملی وجود نداشت؛ ما بدون تو جام نمی‌بریم لئو!

اینترمیامی امیدوار است لئو مسی حتی شده برای دقایقی در بازی فینال مقابل هیوستون داینامو شرکت کند. ستاره آرژانتینی پیش از این یک جام برای اینترمیامی به دست آورده و تیمش را فاتح لیگز کاپ کرده است.

 باشگاه آمریکایی امیدوار بود با درخشش مسی همان‌طور که لیگز کاپ را فتح کرد با شکست دادن هیوستون داینامو بتواند جام اوپن آمریکا را هم بالای سر ببرد. این می‌تواند برای اینترمیامی و لئو مسی شروعی رویایی باشد. البته به شرطی که او توان حضور در بازی فینال را داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید