ورزش 3/امیرحسین اسفندیار بعد از کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: بچه‌ها برای این‌ تورنمنت تلاش زیادی کردند. متاسفانه یک سری‌‌ کم‌لطفی می‌کنند. برای ما هر تورنمنتی مهم است. نظر کمیته ملی المپیک و فدراسیون والیبال این بود ایران با تیم اصلی‌اش وارد این مسابقات شود، چون مدالش برای کاروان خیلی مهم بود.
وی در مورد قهرمانی ایران افزود: خدا را شکر که توانستیم روسفید شویم و‌ با مدال طلا مسابقات را تمام کنیم. فکر‌ می‌کنم اولین مدال طلای کاروان‌‌ را والیبال گرفت. امید‌وارم این مدال‌های طلا برای کاروان ایران ادامه‌دار باشد.
بازیکن تیم ملی والیبال بیان کرد: این مدال برای ما هم خیلی خوب بود و باعث شد با روحیه بالا به برزیل سفر‌ کنیم و آماده مسابقات انتخابی المپیک شویم. امشب باید راهی برزیل شویم و ان‌شاءالله که آنجا سهمیه را کسب کرده و کار‌‌‌ را یکسره‌ کنیم.
اسفندیار‌ در خصوص شانس ایران‌ برای کسب سهمیه‌ المپیک در برزیل‌ گفت: ما با تمام توانمان می‌رویم و به دنبال بهترین نتیجه هستیم. به قول خودمان صدمان را می‌گذاریم تا بتوانیم برای سال بعد با خیال راحت‌تری والیبال بازی کنیم.
وی در پایان در‌ خصوص برنامه خودش هم گفت: همان‌طور‌ که قبلا گفتم، بعد از مسابقات برزیل ۴-۵ روز وقت‌ دارم که به چین برگردم. چینی ها جمعیتشان زیاد است و به والیبال هم علاقه زیادی دارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید