ورزش 3/پیش از شروع رقابت‌های لیگ برتر انتظار می‌رفت که فرناندو تورس عازم استقلال شود و بار دیگر زیر نظر نکونام در لیگ برتر فوتبال ایران به کارش ادامه بدهد، اما تشریح پروژه گل‌گهری‌ها سبب شد تا این هافبک اسپانیایی تصمیم دیگری بگیرد و در لیگ بیست و سوم زیر نظر مارینوس اوزونیدیس فعالیت خواهد کرد.
گل‌گهر درهفته‌های ابتدایی با وجود اینکه توانست امتیازات قابل توجهی کسب کند، خلأ محسوسی در پست وینگر چپ و راست و همین‌طور مهاجم داشت که حالا با اضافه شدن فرناندو توروس و میشل تی ورده تا حد زیادی خیال سرمربی یونانی سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی در منطقه تهاجمی تیمش رفع خواهد شد.
تورس که در نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و دوم به فولاد خوزستان پیوست، خیلی زود توانست کیفیت خودش را به معرض نمایش بگذارد و حالا سیرجانی‌ها امیدوارند این هافبک با تجربه در ادامه مسابقات لیگ برتر نیز بتواند به اوزونیدیس برای اجرای تاکتیک‌هایش در بخش تهاجمی کمک کند.

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، که البته هیچ اطمینانی برای اجرای دقیق آن وجود ندارد، گل‌گهر در اولین بازی خود پس از تعطیلات لیگ برتر باید روز 16 مهرماه در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس برود. البته که صعود تیم امید به فینال مسابقات آسیایی می‌تواند این برنامه را  دستخوش تغییر کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید