فارس/ مربی تیم ملی آب‌های آرام بانوان گفت: ورزشکاران ما با تمام وجود جنگیدند اما آن‌چه باید اتفاق می‌افتاد و مدالی که دوست داشتیم را کسب نکردیم.
فینال رقابت‌های آب‌های آرام بازی‌های آسیایی هانگژو امروز در مرکز ورزش‌های آبی فویانگ دنبال شد و ملی‌پوشان ایران در 6 ماده با حریفان به رقابت پرداختند. 
در سومین روز از رقابت‌های آب‌های آرام، ملی‌پوشان ایران صاحب دو عنوان هفتمی و پنجمی و موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند. 
هیوا افضلی و مائده شورگشتی در کانوی دونفره ۵۰۰ متر هفتم شدند و هدیه کاظمی و الناز شفیعیان در کایاک دونفره 500 متر بانوان به رتبه پنجم رسیدند.
در بخش مردان پیمان قویدل و سپهر ساعتچی در کایاک دونفره ۵۰۰ متر برنزی شدند تا نخستین مدال ایران در این ماده را کسب کنند. عادل مجللی و کیا اسکندانی نیز در کانوی دونفره 500 متر مردان به مدال برنز دست یافتند.
مهسا مجللی مربی تیم ملی آب‌های آرام بانوان درخصوص نتایج کسب شده در سومین روز رقابت‌های آب‌های آرام و شروع نه‌چندان خوب نمایندگان ایران گفت: متاسفانه امروز در شروع کار از مدال جا ماندیم اما ورزشکاران‌مان یک سال و ۸ ماه است که زیر نظر پدرو سنا سرمربی تیم کار کرده‌اند و برای کسب بهترین نتیجه به مسابقات آمده‌اند و قطعا تمام تلاش خود را به‌کار گرفتند تا به مدال برسند اما خب همه کشورها تمرین کرده‌اند و برای مدال اینجا هستند. 

وی افزود: ورزشکاران ما با تمام وجود جنگیدند اما آن‌چه باید اتفاق می‌افتاد و مدالی که دوست داشتیم آن را کسب کنیم(در بخش بانوان و نیز در برخی از ماده‌های آقایان) اتفاق نیفتاد. در بخش بانوان در رقابتی سخت دو عنوان پنجم و هفتم را کسب کردیم و امیدوارم فردا روز ما باشد.
مربی تیم ملی آب‌های آرام در پاسخ به‌ این‌که در بخش بانوان به دنبال چه نتیجه‌ای بودید که محقق نشد، گفت: هرکسی اینجاست به دنبال مدال است. حتما رقبا از ما بهتر کار کرده‌اند. بعد از مسابقات باید با حضور سرمربی، مربیان و کمیته نقاط ضعف و قدرت‌مان را بررسی کنیم تا بدانیم در چه بخش‌هایی باید بیشتر کار کنیم تا نتیجه بگیریم و برای آینده چه کاری باید انجام دهیم. انشاالله در آینده شاهد اتفاقات بهتری باشیم و فردا هم روز قایق‌رانان‌مان باشیم.ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید