فارس/رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: به خاطر نتایجی که در بازی‌های آسیایی به دست آمد از مردم عذرخواهی می‌کنم.
فینال رقابت‌های آب‌های آرام بازی‌های آسیایی هانگژو امروز با حضور ۸ قایقران ایران در 6 ماده برگزار شد و ملی‌پوشان ایران صاحب دو عنوان هفتمی و پنجمی و موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند. 
علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ضمن عذرخواهی از مردم گفت: شرمنده مردم عزیز ایران هستم و بابت نتایجی که به‌دست آمد عذرخواهی می‌کنم اما دختران و پسران من تمام تلاش خود را کردند و کم‌فروشی نکردند، آنها باعث افتخار من هستند. به همان‌اندازه که کسب مدال‌شان برایم ارزشمند است، تلاش‌شان برای رسیدن به مدال هم برایم ارزشمند بود. شاید انتظارات من بیش از حد بود. 
وی افزود: از تمام مربیان و ورزشکارانی که ۵ سال تمام زحمت کشیدند تشکر ویژه دارم که با کمبودهای فدراسیون مدارا کردند و خود را به اینجا رساندند. رقبای ورزشکارانم ضعیف نبودند و کسانی بودند که در فینال A المپیک حضور داشتند و بر سکوی قهرمانی جهان ایستاده بودند. البته با توجه به تلاش بچه‌ها که با رکوردهای خوب توام بود، نمایندگان ما عالی بودند و امیدوارم فردا نتایج خوبی کسب کنند. 
سهرابیان ادامه داد: باز هم از مردم عزیزم و معدود کسانی که از فدراسیون قایقرانی حمایت کردند، عذرخواهی می‌کنم. 
رئیس فدراسیون قایقرانی در واکنش به حضور رکسانا رازقیان در فینال اسلالوم و نتایج مورد انتظار از او گفت: در اسلالوم و آب‌های خروشان تاکنون به مدارج بالا نرسیده‌ایم. خوشبختانه رکوردهای رازقیان بسیار خوب است و رنکینگ خوبی هم نسبت به گذشته این رشته در ایران دارد. امیدوارم تلاش‌هایش به نتیجه برسد. 

رئیس فدراسیون قایقرانی افزود: کشورهای چین، چین تایپه، تایلند و ژاپن کشورهایی هستند که در این ماده در دوره‌های گذشته المپیکی شدند. این کشورها اردوهای بلند مدت اروپایی با مربیان بسیار مجرب دنیا برگزار می‌کنند. امیدوارم رازقیان هم با توجه به تمرین و در کنار آن ادامه تحصیل در فرانسه، بهترین نتایج را کسب کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید