ورزش 3/کینوان ژانگ، تنیس باز ۲۱ ساله چینی، بعد از کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی، متوجه قطع همکاری مربی‌اش شد.
ژانگ یکی از بااستعدادترین تنیسبازان چینی محسوب می‌شود و امسال تابستان و روی زمین غیر تخصصی اش، خاک رس موفق شد تا اولین عنوان قهرمانی ۲۵۰ امتیازی خود را در سطح تور کسب کند و همه چشم انتظار دیدن موفقیت های ببشتر او هستند و حتی امید دارند روزی از اسطوره تنیس چین، لی نا هم پیشی بگیرد. او همچنین امتیازات و جوایز نقدی فراوانی را در بخش آسیایی و پایانی تور زنان رها کرد تا کشورش را در بازی‌های آسیایی نمایندگی کند. او در بازی فینال این رقابت‌ها ژو لین، هموطن خود را در دو ست از پیش رو برداشت و مدال طلا را بر گردن آویخت.
اما شیرینی این مدال بلافاصله بر او تلخ شد، چرا که درست بعد از این بازی‌ها ویم فیست، مربی اش به او خبر داد که می‌خواهد با او قطع همکاری کند و به هدایت بازیکن قبلیش یعنی نائومی اوساکا، رنک یک سابق و برنده چهار عنوان گرند اسلم برگردد که ابتدا به دلیل افسردگی و بعد هم بارداری و زایمان مدتی از تنیس حرفه‌ای دور بود.
ژانگ در مصاحبه بعد از مدالش گفت:” سعی می‌کنم او را درک کنم، اما حتی وقت شادی کردن هم پیدا نکردم، وقتی به من گفت که می‌خواهد قطع همکاری کند گریه‌ام گرفت. من و خانواده‌ام احساس می‌کنیم به ما خیانت شده است، این کار اخلاقی نیست چون او با من قرارداد داشت و به من تعهد داده بود. نمی‌دانم چه بگویم، ترجیح می‌دهم در حال حاضر بیشتر در مورد این آدم حرف نزنم.”


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید